Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Sportowe Mirki z tagu #garmin mam prośbę o poradę.
Od czerwca jestem posiadaczem czerwonego instincta. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z urządzenia, nie pasuje mi tylko pasek a konkretnie jego kolor. Wypłowiał, zrobił się malinowy, odznacza się względem zegarka dość mocno. W dzień zakupu kolorystycznie idealnie zgrywał się kolorem z zegarkiem.
Używam go w zasadzie 2-4 razy w miesiącu do wędrówek górskich.
Czy jest jakikolwiek sens pisać do Garmina z tą kwestią czy w tych zegarkach, konkretnie w tym kolorze to norma?
Pobierz 19michael86 - Sportowe Mirki z tagu #garmin mam prośbę o poradę. 
Od czerwca jestem p...
źródło: comment_1600760987eHX7C0Fw3MTrFTpzLmuOHR.jpg
  • 24
@19michael86: Napisz, może dadzą ci nowy pasek. I pytanko z mojej strony - ile godzin ci wytrzymuje zegarek z włączonym GPS i pulsem z nadgarstka? Mój Garmin, nie Instinct coś świruje i bateria spada trzy razy szybciej niż szacowany czas pracy zegarka.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Dokładnie nie wiem ile wytrzymuje, ale u mnie z tą baterią od początku jest jakiś fenomen.
W trybie dziennym bez gps, tylko godzina i puls wytrzymuje ok 17 dni, producent podaje do 14. W trybie GPS+GLONASS i puls po 12,5h wycieczki w górach zostało mi 2 kreski z 5, gdzie producent podaje do 16h GPS.
Tak to wygląda.
@19michael86: Bo mój Fenix miał trzymać 60h a ledwo co wytrzymał 20h (GPS, tętno, podświetlanie 5% i na ekranie przez 99,5% czasu tylko godzina). Lipa straszna i chyba będę reklamował

@19michael86: To twój pierwszy Garmin? Ja miałem ich już kilka, obecnie Tactix Delta, wcześniej Fenix 6X i 5X i kilka innych modeli, ale zastanawiam się nad Instinctem - wiele bajerów z Fenixa czy Tactixa jest mi niepotrzebnych a najbardziej przeszkadza mi ich waga. Podoba mi się ich design, szczególnie Tactix Delta robi robotę na żywo. No i mam teraz dylemat co z tą baterią i będę to musiał załatwić jak będę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Tak, pierwszy. I dlatego Instinct bo mam w opór G-Shocków i garmin tym modelem jakby nawiązuje trochę do G.
Wyszedł Instinct Solar i myślę za jakiś czas to nabyć. Póki co cena trochę z tyłka.
Jedyne co mogliby wg mnie do Instinctów załadować to Garmin Pay. Tak poza tym model jak dla mnie skończony ;)
@19michael86: Haha no mam podobnie, z tymi G-Shock, 8 modeli jakby policzyć ;-) dlatego Instinct mi przypadł do gustu, i z tego co czytam w zupełności mi wystarczy. Trochę się boję że Delta Tactix rozpieprzę gdzieś - bardzo kiepski design bezela, małe uderzenie i zostaje ślad. A jednak sporo kosztował i z tego względu np. do pracy go nie zakładam a takiego Instinct już bym się nie bal na rękę założyć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ano właśnie. Tak samo mam z GWG10001AER. Niby g-shock stworzony do tyrki, ale jednak trochę szkoda żeby nie uszkodzić i zakładam go dość rzadko bo 4 kafle to sporo. Taka hipokryzja no ale od tego są tańsze modele ;)
Zadowolony jestem bardzo, szczególnie jak patrzę na wytrzymałość baterii. Nie jestem typem sportowca, czasem rower i dość często wyprawy w góry, gdzie lubię spoglądać na profil wysokości, sumę podejść czy tętno. I to
@19michael86: Nie dziwie ci się, też jestem na Garmina wkur.. napisałem do nich o baterii słabej i szybko się rozładowującej to wysłali mi mail z rozwiązaniem niby. Sprawdziłem a tam instrukcja jak używać trybów zasilania... jakbym tego nie wiedział. Dałem sobie kilka dni przerwy i jutro znowu do nich uderzam. W Garminie najbardziej denerwuje mnie to że wypuszczają produkt pełen błędów i musi minąć z rok póki ich powoli nie naprawią.