Wpis z mikrobloga

Złota rada ode mnie. Jeśli przychodzicie na rozmowę kwalifikacyjną i na pytanie czy zmieniacie codziennie gacie zaczynacie wyliczać listę "Waszym zdaniem pozytywnych aspektów chodzenia w brudnych gaciach w pracy" wiedzcie, że nie zyskujecie w ten sposób punktów a wręcz przeciwnie.

Rozumiem, że masz malo gaci. Rozumiem, że być może boisz się iż Twój smród będzie postrzegany jako wada. Natomiast w momencie gdy Twoja odpowiedź na pytanie "czy zmienia pan codziennie gacie?" zamiast zwykłego "nie" wygląda jak nędzna próba zakłamywania rzeczywistości i wmawiania mi pozytywów z chodzenia w jednych gaciach przez tydzien, już w tym momencie zostajesz skreślony jako osoba potencjalnie konfliktowa.

Zapewne wielu brudasow w tym momencie pomyśli o mnie, że nie przyjęłam być może wartościowego pracownika tylko ze względu na to iż nie zmienia gaci. Błąd. Ogromny błąd. Przeszkodą okazała się postawa osoby, która już podczas pierwszego spotkania sprawia wrażenie kogoś niestabilnego. Natomiast taka osoba może być przekonana że powodem odrzucenia go były jego spocone gacie.

#korpo #korposwiat #pracbaza #praca #gacie #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #pdk
  • 16
@MangoZjem: no korpo w #!$%@? na poziomie musi być jak pytaniem na rekrutacji jest to czy zmieniasz gacie codziennie XD a to ze przyszedł potencjalny pracownik który tego nie robi mowi samo za siebie o tym korpo XDXD ( ͡° ͜ʖ ͡°)
przychodzicie na rozmowę kwalifikacyjną i na pytanie czy zmieniacie codziennie gacie


@MangoZjem: jeszcze nie bralem udzialu w rekrutacji na #!$%@?ę lub do klubu gogo, więc nigdy takiego pytania nie usłyszałem, ale dzięki będę pamiętał. Dobrze, że ktoś dzieli się doświadczeniami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)