Wpis z mikrobloga

@Messix: wszystko zależy od paczkomatu, ja sobie przetestowałem kilka w mieście i używam jednego konkretnego bardziej na uboczu, przez co nie jest tak często przez ludzi wybierany więc praktycznie za każdym razem max do 10 rano moje paczki już tam siedzą. Inne paczkomaty przy marketach itp to nawet i przed 22 dopiero się zwalniają ¯\_(ツ)_/¯
@BooB: wole jak mi gosc o 6 rano przynosi jak gazete, a nie bede krazyc jak debil w poszukiwaniu najlepszego paczkomatu 15 km ode mnie bo 2h szybciej bede mial mozliwosc jechac po pake
@Messix: no jak ktoś mieszka w super metropolii gdzie aby dojechać do pierwszego lepszego paczkomatu musi tracić ponad godzinę życia to faktycznie go trochę szkoda ¯\_(ツ)_/¯
@BooB: paczkomaty mam juz 500 metrow od domu i sa #!$%@?. Ale zeby wiedziec co jest dobre w danej dzielnicy to trzeba miec troche pojecia jak dzialaja firmy kurierskie I wybrac najwygodniejsza opcje. A nie jak jakis autysta podniecac sie paczkomatem bo to paczkomat. I szukac najlepszego bo paczkomat musi byc i #!$%@?. Juz wygodniej zamowic kuriera do pracy. Ale do tego tez trzeba miec cos wiecej w glowie oprócz loga
@Messix: człowieku, przecież nikt tutaj nie każde ci zamawiać do paczkomatu, sam też bardzo często używam kuriera z dostawą do pracy, ale też bardzo często używam paczkomatu i jestem z nich bardzo zadowolony - wszystko zależy od tego co zamawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)