Wpis z mikrobloga

@Sylvath przykladalem, ale pierwsze 5 lat przywitania, kolorki i zwierzatka, kolejne 3 przywitania i droga do sklepu, i te 2 #!$%@? gramatyke ze wszystkie zasady widze raz, i nie ma sie kiedy nauczyc bo leci od razu kolejna
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RedveKoronny: ale wiesz że możesz się uczyć niezależnie od szkoły?xD
Ja z angielskim w szkole miałem tak że na pierwszych zajęciach mówiłem że mam raczej trochę wyższy poziom od reszty klasy i miałem osobno sprawdziany, inny podręcznik itd.
Ucząc się zgodnie z programem nauczysz się nic, a z drugiej strony, jak już się nauczysz czegoś i trafisz na #!$%@? nauczyciela to będziesz robił ciągle te same podstawy co reszta.
To nie
@RedveKoronny: Zobacz sobie kursy/zajęcia online. Ja z ciekawości zrobiłem 10-pytaniowy test i miałem 8/10 a uczę się od miesiąca (może oprócz zajęć w technikum, które każdy olewał)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RedveKoronny: jak za darmo to Duolingo do nauk podstaw, memrise do słówek.
Z innych źródeł, do nauki angielskiego- bbc English (lub raczej angielski z bbc jak jesteś początkujący).
Ja w tej chwili uczę się niemieckiego po angielsku, uzupełniając ewentualne braki w drugim języku, imo nauka dwóch na raz, od prawie zera, jest cholernie trudna.