Wpis z mikrobloga

Wszystkim święcie przekonanym, że "Cyberpunk to za droga gra, żeby wyszła słaba", chciałbym przypomnieć przypadek Death Stranding. Na początku był mega hype, wizjonerska gra, wszyscy byli pewni, że to hicior, a potem się okazało, że trailery dają zupełnie inne wrażenie, niż końcowa gra. Czy gra wyszła słaba? Nie. Absolutnie. Ale wyszła kompletnie inna, niż >80% graczy się spodziewało. Trailery sugerowały dynamiczną grę z dużą ilością fabuły, a wyszedł symulator chodzenia z dużą ilością fabuły.

I tak samo mam nieodparte wrażenie, że trailery Cyberpunka sugerują dużo bardziej dynamiczną rozgrywkę, a przez 80% czasu będziemy łazili od punktu A do punktu B i z powrotem klikając opcje dialogowe.
#cyberpunk2077 #gry
Goryptic - Wszystkim święcie przekonanym, że "Cyberpunk to za droga gra, żeby wyszła ...
  • 9
Trailery sugerowały dynamiczną grę z dużą ilością fabuły, a wyszedł symulator chodzenia z dużą ilością fabuły.


@Goryptic: no ale wiadomo było że to będzie symulator chodzenia po gameplayach

trailery dają zupełnie inne wrażenie, niż końcowa gra


kojima xD
Na początku był mega hype, wizjonerska gra, wszyscy byli pewni, że to hicior


@Goryptic: szczerze mówiąc nie przypominam sobie żeby na DS był taki hype jaki jest obecnie na C2077. To co wyrabia CDPR moim zdaniem już podchodzi, a czasem nawet przewyższa, marketing Rockstara

Czy gra wyszła słaba? Nie. Absolutnie. Ale wyszła kompletnie inna


A czy w sumie nie wszystkie gry Kojimy takie są? Nigdy nie grałem w MGS, wiem, że
@Goryptic: Ale to jest Kojima to wiadomo, że będą takie odpały. Zresztą ja np. jak i wiele ludzi już wiedziało czego się spodziewać przed premierą i że to nie jest gra dla nas, wiele osób też się jarało i potem bardzo wychwalało grę po premierze. Wniosek: przykład Death Stranding wcale niczego nie udowadnia i nie wskazuje. Pozdrawiam.
Fanatycy CDPR mogą się za to przejechać głownie na porównywaniu C2077 do GTA, kiedy twórcy NIGDY nie mówili, że jest to ich cel.


@Bonwerkz: i właśnie o tym mówię. Dlaczego tylu ludzi porównuje Cyberpunka do GTA? Bo trailery totalnie pokazują właśnie to: masz wielkie miasto, samochody, gangi, strzelaniny i pościgi - idź, i rób co chcesz. Ale teraz jestem już na 100% pewien, że to nie będzie taka gra. "Wolność" w
@Goryptic: ja widzę C2077 jako bardzo rozbudowany mix Wiedźmina 3 i Deus Ex-a. Będzie otwarty świat. Na pewno nie tak zaawansowany jak w GTA, ale to co się dzieje w misjach będzie stanowić osobny wymiar. Każdą z nich będziesz mógł przejść na kilka sposobów bo to jest podkreślane już od dawna.