Wpis z mikrobloga

@chim3ra: Porozmawiajmy o faktach, od odejścia Petra, Chelsea ma problem z bramkarzem. Curtois grał najlepiej jak na ławce był Cech a później był co raz słabszy. Przyszedł Kepa i jeszcze jeden sezon gdzieś się schował a potem mamy to co mamy. Ktoś tych bramkarzy trenuje, obserwuje, wybiera i płaci im gruby hajs. W tym pionie jest coś konkretnie nie halo.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kristof7: Z tego co wiem to Lollichon obserwował Mendy'ego już w Reims, był polecany przez niego ale widocznie osoba odpowiedzialna za transfery nie chciała go.
Teraz mają Kepe, który może umiejętności ma ale psychicznie jest zniszczony.
A może to Lollichon czy Hilario powodują takie problemy w tej sferze?
@chim3ra: Tylko Hilario pracuje dopiero drugi sezon a Lollichon to dostał posadę koordynatora bramkarzy chyba tylko żeby nie poszedł gdzieś indziej. Curtoisa i Kepe w pierwszym sezonie trenował Spinelli który obecnie jest w PSG. Nie wiem gdzie tam jest problem ale ta sytuacja nie zaczęła się tydzień temu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kristof7: Nie rozstrzygniemy tego tu i teraz, bo po prostu nie mamy odpowiedniej wiedzy na ten temat. Jednak niezaprzeczalnie problem jest. Trzeba tylko wierzyć że Mendy nie wpadnie w ten wir i będzie prezentować jakiś godny niebieskiej koszulki poziom.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kristof7: Nawet patrząc przez pryzmat ewentualnych problemów z samym sposobem treningu naszych GK, to myślę że Mendy nie będzie gorszy od Hiszpana.
@Kristof7: Nie bardzo można być gorszym. Bierzesz pierwszego lepszego bramkarza z któregoś klubu i chłopak wpuszcza mniej albo tył samo... wartość 2mln paczek żelek