Wpis z mikrobloga

Mirki, od tego sezonu chciałbym wykupić sobie dostęp do jakiejś platformy VOD, żeby oglądać mecze Realu. Nie chce mi się już #!$%@?ć z szukaniem przed każdym meczem darmowych transmisji, które co chwile się #!$%@?ą i się człowiek #!$%@? tylko, zamiast skupić na meczu. No i teraz pytanie co kupić?

Przy obecnym #!$%@? podziale praw telewizyjnych, żeby oglądać ligę hiszpańską trzeba mieć eleven i canal+. Liga mistrzów jest w Polsat sport. Na player.pl pakiet eleven i canal+ jest za 60 zł/msc. Polsat sport w ipla za 20 zł/msc.

W sumie wychodzi #!$%@? 80 zł/msc jak chcę mieć dostęp do wszystkich meczów Realu. Trochę w #!$%@? dużo. Znacie jakieś tańsze opcje?

#pilkanozna #vod #telewizja #telewizjainternetowa #ligamistrzow #ligahiszpanska #laliga #realmadryt #fcbarcelona #pytanie #pytaniedoeksperta #sport #canalplus #elevensports #eleven #polsat #polsatsport
  • 7
@BrandonTorrent: No ale żeby wszystkie mecze w sezonie obejrzeć no to tak ja wydedukowałeś. DAZN może za parę lat tak zrewolucjonizuje rynek - że będzie można wykupić dostęp tylko do spotkań ulubionej drużyny lub coś takiego.