Wpis z mikrobloga

@01ab: Ta cała kobieca intuicja to największy żart wykreowany przez jakiś durni i same kobiety xd.
Jak jednej się przyznałem do tego, że jestem prawiczkiem, to nagle zacząłem być dziwny i jej zainteresowanie malało z dnia na dzień.
Jak następnej wkręcałem, że miałem 3 partnerki przed nią, to po pierwszym seksie w moim życiu jeszcze mnie komplementowała, że to fajnie, że jestem doświadczony XDDDD
  • Odpowiedz
Ta cała kobieca intuicja to największy żart wykreowany przez jakiś durni i same kobiety xd.

Jak jednej się przyznałem do tego, że jestem prawiczkiem, to nagle zacząłem być dziwny i jej zainteresowanie malało z dnia na dzień.

Jak następnej wkręcałem, że miałem 3 partnerki przed nią, to po pierwszym seksie w moim życiu jeszcze mnie komplementowała, że to fajnie, że jestem doświadczony XDDDD


@DuzyKot: Dlatego nalezy patrzec na to co kobiety
  • Odpowiedz
Jak jednej się przyznałem do tego, że jestem prawiczkiem, to nagle zacząłem być dziwny i jej zainteresowanie malało z dnia na dzień.

Jak następnej wkręcałem, że miałem 3 partnerki przed nią, to po pierwszym seksie w moim życiu jeszcze mnie komplementowała, że to fajnie, że jestem doświadczony XDDDD


@DuzyKot: zesrałem się bo najpierw chciałem napisać, że w sumie gówno prawda, a potem sobie uświadomiłem swoje kontakty z kobietami w okolicy 18-20
  • Odpowiedz
no i nie zapominaj o tych próbach wmawiania przegrywom, że ich brak powodzenia u kobiet to wina optowania za prawicą xD


@womendown: tu raczej jest wynikanie w drugą stronę. Ekstremalnymi opcjami politycznymi ludzie interesują się bo nie potrafią ogarnąć sobie normalnego życia. W Polsce to głównie prawaki bo ekstremalnej lewicy jest u nas 0.000001%.
  • Odpowiedz
@01ab: a faceci są inni, spróbuj wrzucić fote jakiejś lali jako pokazmorde i z pińcet plusów i komentarzy w ciemno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
przecież o tym wiedzą i mają to w dupie liczy się dla nich tylko ruchanie z brutalem a potem powrót do beciaka.


@Lucider5: wszyscy o tym wiedzą ale na wypoku ludzie piszą że przegrywy nie mają dziewczyny przez to co piszą na mirko xD
  • Odpowiedz