Wpis z mikrobloga

Inteligencję wielu prawaków na tym portalu można ocenić po tym, jak konsumują media.

Najbardziej mnie bawią sytuację, kiedy raz w roku któremuś z nich się przypomni jakiś mocny film typu American History X i wrzuca znalezisko, tylko że oni w nim widzą pochwałę neonazizmu xDD

Albo Gran Torino "super film, dziadzia rzuca rasistowskie teksty".

Ta powierzchowność pokazuje, jak płytkie procesy myślowe zachodzą w głowie typowego prawicowca.

A ja zawsze na polskim się śmiałem, że ja #!$%@?, co my tu robimy za durne zadania, jakieś czytanie ze zrozumieniem albo szukanie podtekstów - wszystko wydawało mi się tak oczywiste, że mnie te zajęcia zwyczajnie nudziły. Teraz widzę, że był to straszny błąd z mojej strony, zakładałem, że większość ludzi ma jakieś tam minimum ogłady i rozgarnięcia xD

#neuropa #4konserwy #przemyslenia #bekazprawakow
  • 28
@Nieprzyjazny_Ziemniak: Ja uwielbiam jak raz po raz wrzucają film z wykładem Bezmienowa, ten o sposobach dywersji stosowanych przez tajne służby ZSRR. Grupowa masturbacja, przekrzykują się kto "widzi więcej", z tego wykładu, "w naszych czasach" - że LGBT, że walka z religią, że walka z rodziną, że Dżordż Flojd, że tamto i sramto.

To widzą - lub, inaczej: zdaje się im, że widzą, bo te ich "widzenia" są tak płytkie i tak
@Nieprzyjazny_Ziemniak: Mam dziwne podejrzenie, że wy prawaków to kojarzycie z memów na wykopie. Czasami wchodzę w bardzo prawicowe znaleziska i fakt - część komentarzy jest #!$%@?. Jednak nie w taki sposób który opisujesz. Zacznę zaglądać chyba w wykopy o filmach częściej.

BTW. ja np. bardzo lubię "lewicowe" (na wykopie lewicowe. Dziś raczej mainstream) filmy o rasizmie (lub raczej dotykające problem rasizmu), bo żeby pokazać jak zły jest rasizm obrażają osoby nie-białe
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nieprzyjazny_Ziemniak: czekaj to dziadzia jest rasistą? Bardziej rasistowskie nie jest jak grupka czarnoskórych przystawia się do dziewczyny rodowitego Amerykanina? Albo jak młody azjata próbuje ukraść samochód Walta? Co do twojego podsumowania tego filmu to się nie wypowiem bo ty naprawdę powinieneś wrócić na lekcje czytania ze zrozumieniem i kojarzenia faktów. Walt na końcu filmu okazał się najbardziej tolerancyjną osobą, zrobił prowokację w której oddał życie za przyjaciela innej rasy.
@mnik1: stwierdzenie, że obecnie tylko ugrupowania prawicowe są wspierane przez Rosję jest trochę naiwne, znane są przypadki, gdzie ZSRR wspierało zarówno grupy skrajnie prawicowe i skrajnie lewicowe.
@Nieprzyjazny_Ziemniak: w sumie i u prawaków i u lewaków jest to samo #!$%@?, podległość kiepawej ideologii, tyle że gdyby jednych i drugich wysłać na wyspę oddzielnie to lewaki by powymierali a prawaki by się rozmnażali, o taki plus kk