Wpis z mikrobloga

Inteligencję wielu prawaków na tym portalu można ocenić po tym, jak konsumują media.

Najbardziej mnie bawią sytuację, kiedy raz w roku któremuś z nich się przypomni jakiś mocny film typu American History X i wrzuca znalezisko, tylko że oni w nim widzą pochwałę neonazizmu xDD

Albo Gran Torino "super film, dziadzia rzuca rasistowskie teksty".

Ta powierzchowność pokazuje, jak płytkie procesy myślowe zachodzą w głowie typowego prawicowca.

A ja zawsze na polskim się śmiałem, że ja #!$%@?, co my tu robimy za durne zadania, jakieś czytanie ze zrozumieniem albo szukanie podtekstów - wszystko wydawało mi się tak oczywiste, że mnie te zajęcia zwyczajnie nudziły. Teraz widzę, że był to straszny błąd z mojej strony, zakładałem, że większość ludzi ma jakieś tam minimum ogłady i rozgarnięcia xD

#neuropa #4konserwy #przemyslenia #bekazprawakow
  • 28
  • Odpowiedz
@Nieprzyjazny_Ziemniak: xDDDDDDD O chłopie. Ostatnio uśmiałem sie tak ślicznie, gdy przeczytałem na tym portalu pochwałę Sapkowskiego, za treści pro konserwatywne w wiedzminie xDDDDDDDDDDDDDDDD

Ci ludzie muszą to robić dla beki. Nie można być tak głupim xDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@Nieprzyjazny_Ziemniak prawaki też uwielbiają Familly Guy, bajkę robioną przez zadeklarowanego lewaka. Myślą, że żarty tam zawarte są deklaracjami ideowymi. Podobnie Borat. Myślą, że w filmie są żarty z Żydów. Nie dalej jak tydzień temu w komentarzach przy znalezisku o Borat 2 się podniecali.
  • Odpowiedz