Wpis z mikrobloga

@montiades: ten model mi nie podchodzi, natomiast brand to wzorowy przykład jak należy walczyć z macrobrandami. W razie jakiejś awarii w 100% przypadkow o których słyszałem kupujący dostał z ciągu paru godzin satysfakcjonująca propozycje rozwiązania. I to nie takiego w stylu "odeslij pan do nas zegarek i się zobaczy" tylko "waśnie wysłałem do Ciebie nowa sztukę na swój koszt, poczekaj aż dojdzie i sprawdź czy wszystko jest ok - jeśli tak
@Marcowy_Kot nie zamawiałem nigdy nic z poza UE. Zapewne z uwagi na rekomendacje, które marka otrzymuje to moje wątpliwości są nieuzasadnione :). Nie mogę też doszukać informacji czy naliczone będzie cło.
@montiades clo chyba nie, ale to grosze zazwyczaj, za to Vat już uderzy po kieszeni (23% od wartości przesyłki). Przesyłka idzie DHLem i szybkość obsługi jest bardzo szybka, Vat oplacic możesz online nawet Blikiem.
@montiades: Przesyłka fedex. Leci z Singapuru do Paryża, a stąd do Warszawy. W międzyczasie będziesz dostawać instrukcje szczegółowe od fedexa, jak doleci do Polski, to będziesz musiał wypełnić kilka papierków i im skanem przesłać, bo urząd celny będzie miał kilka pytań, które skończą się +23%. ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ps. Kontakt z firmą zelos przez e-mail jest nieziemsko przyjemny, polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°
@montiades czy będzie pasował do outfitu, to musisz ocenić sam, na pewno nie bedzie się świecił bo wykończenie koperty to 80% matowe jest, fakt jest cienki, plus jest recznie nakręcany, to nie jest automat.