Wpis z mikrobloga

Co za #!$%@? akcja

Tldr


Jakieś dziewięć miesięcy temu umówiłem się z dziewczyną na piwo. Niestety byłem w trakcie pisania pracy dyplomowej, wiec do spotkania ostatecznie nie doszło. I ostatnio czekając na kumpla, napisałem do niej, ze w sumie przepraszam za zachowanie. Cały czas gryzło mnie to ze nie udało się złapać. Napisała, ze nie ma problemu i w sumie ma takie irracjonalne pytanie czy nie chcę lecieć z nią do Rzymu. No i wczoraj się dogadaliśmy i lecimy w środę, na 3 noce. Bilety i nocleg kupione. Co za #!$%@? akcja, bo nigdy nie widzieliśmy się face to face i jedynie wymienialiśmy kilka wiadomości na instagramie. Można powiedzieć, ze to będzie randka w ciemno w Rzymie.

Zainteresowanych jak się skończy historia zapraszam do zostawienia plusika.

#podrywajzwykopem
  • 136
  • Odpowiedz
@ZawszeMyjeKubkiOctem: Kumplu jedź. Ja w zeszłym roku pojechałem do Krakowa spotkać się z Kanadyjką (której nigdy na oczy nie widziałem) by pozwiedzać Kraków, Treblinkę, Wieliczkę i Tatry polskie i słowackie. Warto, warto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@f8at3 w tanich liniach bilety są imienne i nie da się przebukować na kogoś innego, trzeba wtedy kupić nowy.

Bardziej interesujące jest to że do odprawy są potrzebne wszystkie dane z dowodu osobistego i trochę nierozsądne się nimi dzielić.

Op może nie straci nerki ale zyska nowy kredyt jeśli nieznajoma wzięła od niego skan dowodu xD
Ale czego się nie zrobi dla choćby potencjalnej możliwości ruchania
  • Odpowiedz