Wpis z mikrobloga

Co za #!$%@? akcja

Tldr


Jakieś dziewięć miesięcy temu umówiłem się z dziewczyną na piwo. Niestety byłem w trakcie pisania pracy dyplomowej, wiec do spotkania ostatecznie nie doszło. I ostatnio czekając na kumpla, napisałem do niej, ze w sumie przepraszam za zachowanie. Cały czas gryzło mnie to ze nie udało się złapać. Napisała, ze nie ma problemu i w sumie ma takie irracjonalne pytanie czy nie chcę lecieć z nią do Rzymu. No i wczoraj się dogadaliśmy i lecimy w środę, na 3 noce. Bilety i nocleg kupione. Co za #!$%@? akcja, bo nigdy nie widzieliśmy się face to face i jedynie wymienialiśmy kilka wiadomości na instagramie. Można powiedzieć, ze to będzie randka w ciemno w Rzymie.

Zainteresowanych jak się skończy historia zapraszam do zostawienia plusika.

#podrywajzwykopem
  • 136
  • Odpowiedz
@Tratak: tak. Siedziałem od kilku lat na jednym kanale IRC-owym. Niektóre osoby z kanału udało mi się poznać osobiście, jego akurat nie. Napisał, że ma jechać do Moskwy na kilka dni instalować systemy sterujące do solariów. Miał umówiony wyjazd trzech osób ale jedna mu się wykruszyła i potrzebował kogoś na zastępstwo żeby się liczba osób zgadzała. Formalnie więc był to wyjazd do pracy, ale w praktyce turystyczny bo roboty było
  • Odpowiedz