Wpis z mikrobloga

Nie polecam uzytkownika @irekzrobzabeprosze
Wyslalem mu prawie 2dni temu 0.12eth ($50) na gas by wyplacil sobie 400 darmowych uni i rzeczywiscie zaraz je sprzedal za 3eth. Szkoda ze mi przestal wtedy odpisywac i jego zwrot "z nawiazka" nigdy sie nie pojawil XD Ratowalem na 4chanie anonow dolarkami na gas podczas najwiekszych pomp i zawsze mi oddawali, a tutaj trafilem na... XD

Szkoda, bo przez 2 lata mirki tutaj byly zawsze zajebiste i ktos to musial popsuc w te piekne kryptowalutowe boze narodzenie

#kryptowaluty #uniswap #oszukujo
źródło: comment_1600502776z6j8VdnHF72ZT3BnkA9Wgi.jpg
  • 26
@XkemotX: uniswap rozdawal 400 tokenow jesli przed 1 wrzesnia zrobiles u nich transakcje. By je wyplacic i sprzedac trzeba miec w portfelu pieniadze na oplaty transakcyjne ktore poszly z $3 do $50 w ethereumw kilka godzin.

Wiele osob nie mialo jak ich wyplacic i prosili o gas bo zanim zrobisz kupno eth przez jakies gieldy to cena tych 400 tokenow mogla jebnac diametralnie.

Te 400 darmowych tokenow osiagnelo wczoraj $3600, "kolega"
@duzeelobenc: No inaczej bym tu nie pisal gdyby mnie tez poziom tej zenady nie #!$%@? na lopatki XD Nigdy bym nie wyslal gdyby nie mial tych tokenow bo logiczne ze ktos chce cie zrobic w bambuko

Na 4chan wysylalem jakies drobne na gas typu $2-8 i anonimowi ludzie z calego swiata mi zawsze zwrocili wiecej kilka minut pozniej XDD