Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, jestem w tym samym i jednym związku od 14 lat (mam 30), jesteśmy już 7 lat po ślubie, wszystko jest idealne, dopasowanie charakterami, zainteresowaniami itp. Niestety życie seksualne to padaka praktycznie od początku, mój rożowy pasek nie tylko nie ma libido, ale w ogóle seks jest dla niej bolesny (masa kobiecych chorób nad którymi pracujemy + problemy natury anatomicznej i niedopasowanie). Oczywiście od dobrych 10 lat nie ma już tej iskry, jakichś przebieranek, jak jest seks to mechaniczny i praktycznie zawsze ją boli mniej lub bardziej (więc się nie dziwię, że libido ubite), żadnego flirtowania, no #!$%@? nic.

Chciałbym trochę pożyć, ale wszystkie opcje wyglądają #!$%@?:
- związku nie zakończę, bo powiedzmy, że mam trochę koleżanek i wiem, że dopasować się z kobietą to jest nie lada wyczyn, zresztą ja moją żonę kocham i szanuję, ona to samo, uprzedzając pytania - nie ma bolca na boku, jestem jej jedynym facetem przez całe życie,
- teoretycnie wyrwanie czegoś po tylu latach poza grą i po rozwodzie to też będzie nie lada sztuka,
- żony nie chcę skrzywdzić + mentalnie nie jestem gotowy i pewnie nigdy nie będę gotowy na zdrady, to #!$%@?ństwo,
- otwarty związek też psychicznie by i mnie i ją #!$%@?ł, sporo o tym czytałem i szczególnie polecają przy udanym życiu seksualnym...
- zakładając, że #!$%@? to nie zdrada ( ͡° ͜ʖ ͡°) to jednak też mechanika, dymanie na fakturę, perspektywa HPV, no nie mój klimat w #!$%@?.

Ktoś przechodził przez coś podobnego i ma jakąś sensowną radę? Walenie konia nie jest takie złe, ale jednak brakuje mi sextingu, jakiejś inicjatywy, kuszenia, spontanicznego seksu, w ogóle chyba nigdy w życiu normalnego seksu nie uprawiałem i nawet nie wiem jak to wygląda, może z pół roku był ogień i pożądanie a potem się zaczęły problemy, lekarzy nie musicie polecać bo mamy ogranych najlepszych w Polsce, seksulog #!$%@? pomógł, no bo co on powie jak zonę zawsze boli, nawet z masturabacją ma problemy (0 libido + wulwodynia).

Dodam, że oboje jesteśmy 7-8/10 i faceci lecą na żonkę, na mnie dupy też, i mi to coraz bardziej w życiu przeszkadza :|

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f653edaf49ad326e7b1a360
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mirki, jestem w tym samym i jednym ...

źródło: comment_1600472530mOea7uGtszSrMCIzydF6h7.jpg

Pobierz
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie ma na to dobrej rady. Dobrze, że widzicie problemy i próbujecie je rozwiązywać.

Ze względu na brak rozmów rozpadło się większość związków.

Pomyśl co ty sam możesz zrobić, żeby zmienić sytuację.
Może też pomóż zmiana stylu życia. Jakbyście sobie tak przez 3 miesiące poszaleli, odlecieli w pomysłach i jednocześnie wiedzieli, że to normalne.
@AnonimoweMirkoWyznania:

seksulog #!$%@? pomógł, no bo co on powie jak zonę zawsze boli


Jak to co powie? Pomoże znaleźć źródło bólu, podpowie jak go zwalczyć albo zaproponuje inne techniki współżycia? Wbrew pozorom rozwiązania istnieją, i to nie tylko otwarcie związku lub rozwód. Ale wymagają zaangażowania obu stron.
Jeśli żona cierpi na wulwodynię to jeszcze można pomyśleć o konsultacji z fizjoterapeutą uroginekologicznym, może ćwiczenia MDM pomogą.
Pozostaje kwestia ciebie - dlaczego po
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: buzia też ją boli? Nie możecie sobie wytrenować jakiegoś fajnego lodzika? To najlepsze na spontaniczny seks i tak samo satysfakcjonujące. Jak tego też nie chce robić to z nią jest problem i jej tak wygodnie, a nie tylko, że ją boli cipka to żadnego seksu nie ma już w ogole.
@AnonimoweMirkoWyznania: nie zgadzam sie z tym ze otwarte zwiazki sa tylko dla tych co maja udane zycie sexualne. One wlasnie sa dla osob co maja inne potrzeby, to tylko sex, jesli obie strony sa otwarte, jedna drugiej nie mozevczegos zapewnic to powinien byc taki zwiazek. W innym wypadku to sie rozleci, jak nie za 1rok, to za 5-10 ale jebnie i bwdzie duzo zalu.
lekarzy nie musicie polecać bo mamy ogranych najlepszych w Polsce,


@AnonimoweMirkoWyznania: tak mi się momentalnie skojarzyło. Jeżeli idziecie do lekarza że seks nie sprawia żadnej przyjemności a lekarz bo to trudno to musicie iść do kolejnego ¯\_(ツ)_/¯ Jakby żona miała raka to byście nie uczyli się z nim żyć i rezygnowali że lekarze sa bezradni
JimNH777 - > lekarzy nie musicie polecać bo mamy ogranych najlepszych w Polsce,

@A...

źródło: comment_1600493975W1ThiectcV1MB4QgmB01uW.jpg

Pobierz
A.: Wiesz seks u kobiety zaczyna się w głowie a jeżeli do tego problemy fizyczne to nie wróżę ci chłopie zmiany w życiu. Moja też miała problemy, też bolało ale po pierwsze chciała z tym walczyć po drugie nie wyobrażała sobie, że jej kochany mąż będzie musiał się sam zadowalać, więc robiła sporo rzeczy by zrównoważyć stosunek i nawet się jej udawało. Po pierwszym dziecku przeszło.
Nie chcę cię martwić ale