Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ironlelele: no i? To coś tłumaczy? A po pierwszym Xbox Showcase gdy algorytmy youtuba zaczęły weryfikować te tysiące łapek w dół pod filmem to też takie poważne. Jeszcze na wykopie ktoś się śmiał że to Microsoft te minusy kasuje xD
Co do YouTube to jest kilka kanałów osób które grały tylko na ps4 i kupili w tym roku Xboxa One X, ciekawe rzeczy mówią po tym jak sprawdzili drugi obóz, raz
no i? To coś tłumaczy? A po pierwszym Xbox Showcase gdy algorytmy youtuba zaczęły weryfikować te tysiące łapek w dół pod filmem to też takie poważne. Jeszcze na wykopie ktoś się śmiał że to Microsoft te minusy kasuje xD

Co do YouTube to jest kilka kanałów osób które grały tylko na ps4 i kupili w tym roku Xboxa One X, ciekawe rzeczy mówią po tym jak sprawdzili drugi obóz, raz że o
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MisPluszowyZWadaWymowy: @ironlelele: @Cinkito:
Miałem inaczej odpisać ale napiszę krótko. PlayStation jest po za jakąkolwiek krytyką. Nie można napisać nic złego bo cię zjedzą. Jest tyle spraw które Sony robi źle chociażby w nadchodzącym PS5 o których praktycznie się nie mówi.
Nie chce mi się przeglądać tagów jakie szambo wylało gdy MS zapowiedział że na One gry będą jeszcze wychodzić, ile lamentu i gorzkich żali na wykopie że xbox zatrzymuje
Sony idzie drogą Xboxa którą MS już przeszedł.


@sodomek: MS dostał po dupie i zszedł z tonu, Sony od czasów PS2 czuje się zbyt pewnie. Są takim niebieskim Nintendo. Patrząc choćby po tym co robili z kompatybilnością wsteczną, jak chcieli #!$%@?ć fanów na PS1 Classic, jak usunęli sobie od tak Linux na PS, jak wymagają od deweloperów cyrkowania z dziwnymi cechami PlayStation, w jakim stanie są usługi sieciowe. I niestety to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@L3gion: z grubsza tak. Pamiętać trzeba że Sony rządzi w Europie, w USA różnica Xbox - PS jest nie duża, w Japonii rządzi Nintendo i to się nie zmieni.
Sony miało przesrane i to mocno z PS3 ale wtedy MS też spierniczył z x360, gdyby wtedy Xbox miał dobre chłodzenie to dzisiaj już PlayStation by nie było. I taka jest prawda bo PS3 było cholernie nieudaną konsolą, jedynie problemy Xboxa z
Ok, obecne exy były spoko ale większość jest bardzo wtórna. Widok z trzeciej osoby, eksploracja, walka, strzelanie, dobra (w większości) fabuła. I to z grubsza tyle. Jak się spojrzy na obecne gry na Xboxa to MS ma dużo większe zróżnicowanie w swoich studiach i w swoich ostatnio wydawanych grach.


@sodomek: ja też mogę generalizować że Xbox to Gearsy 5, Forza 2137 i Halo 69.
Nie chce mi się przeglądać tagów jakie szambo wylało gdy MS zapowiedział że na One gry będą jeszcze wychodzić, ile lamentu i gorzkich żali na wykopie że xbox zatrzymuje rozwój itp


@sodomek: nie będę odpowiadał za słowa innych, ja nic takiego nie pisałem.

Miałem inaczej odpisać ale napiszę krótko. PlayStation jest po za jakąkolwiek krytyką. Nie można napisać nic złego bo cię zjedzą. Jest tyle spraw które Sony robi źle chociażby
A po pierwszym Xbox Showcase gdy algorytmy youtuba zaczęły weryfikować te tysiące łapek w dół


@sodomek: mowisz o tej prezentacji 'gejmplejow' za ktora to prezentacje nawet sam MS przepraszal, bo dalo dupy nowiac ile to rozgrywki zobaczymy, a okazalo sie, ze tych gejmplejow to bylo z 3min xD? Gdzie nawet Vahlalla to jakis trailer tylko byl xDDDDD

A minusy zniknely, bo MS podstepnie uploadnął wyzsza rozdzielczosc. Jakims dziwnym trafem kolejne prezentacje,