Wpis z mikrobloga

Tak się zastanawiam nad finansami Strusia. Troche wyciąga z YouTuby, za wyswietlenia, reklamy, lajty a traci nie zbyt wiele w porównaniu z przeciętnym Kowalskim. Zero rachunków, do domu nic nie kupuje, żyje w syfie, ubiera się w lumpeksie albo w to co wynora w paczkach. Od czasu do czasu przejazd taksówką albo obiad w Zodjaku to drobne. Konto powinno być konkretnie zapełnione i wydatek na terapie w Krakowie nie powinien zrobic różnicy. Chyba że faktycznie ten którego imienia nie wolno wymówić skubie go na potęge
( ͡ ͜ʖ ͡)

#kononowicz #suchodolski #szkolna17
  • 18
@Szwed_MS13: Ćpun z nikim by się nie dzielił, jakby miał dać mu 10% to by to powtarzał 10 razy na początku każdego filmu i na końcu. To wszystko o skubaniu przez rudego psychola to wymysły bez żadnego pokrycia. Rudy prawdopodobnie jeszcze do tego dopłaca.
@adik75 albo jesteś srawkiem, albo liżesz dla jego hemoroidy. Na więcej nie odpowiem, bo nie zniżę się do twojego poziomu bo wykończysz mnie doświadczeniem
@pepitek: Raz odpowiem mimo, ze przygłupy trafiają z automatu na czarną u mnie i już tam jesteś.
Jak ktoś się nie zgadza z czymś co uroi sobie jakiś przygłup to nie znaczy, ze popiera rudego. Jakim durniem trzeba być, zeby tak w ogóle pomyśleć. Rudy straszył mnie sądami i policją za to co pisałem zanim się dowiedziałeś co to jest US17. Zwyczajnie moim zdaniem gdyby brał pieniądze z ćpuna to by
@Szwed_MS13: bo major ma umysł bogacza und biznesmena. Nie #!$%@? hajsu na byle co tylko oszczędza i gromadzi kapitał. A taki Dawid z korpo 5 tysiwcy i żyje od pierwszego do pierwszego po polo ralph Lauren, iPhone w abonamencie i nowe auto.
@SowicieSkowyrnyAkurat: Różnych takich wyrwanych wypowiedzi można do tego dodać jak np. film w którym z tych zarzutów się nabijał mówiąc, że za 30% z ćpuna sobie mieszkanie kupił i był na Cyprze.
Ja nie twierdzę na 100% że on nie bierze nic ale że nie ma na to żadnych dowodów ale wątpię w to. Jak to mówi menel, "mogę się mylić" i to jest oczywiste, tylko ksiek jest nieomylny. Postawiłbym realnie
@adik75: Nie powiem że nie masz racja po części tak może być, wielu można tu ciągać za słowa. Ja myślę że już nie robi tego za darmo, zwłaszcza te ostatnie naciski na lajty. Oblech uzależnił ćpuna od siebie w jakimś stopniu, możliwe jest że mają jakąś umowę podpisaną(lub ustną), i tak ciężko w to uwierzyć że szczur mógłby za coś płacić. Też sądzę że rudy tam kokosów nie zarabia. Dowody mamy
@SowicieSkowyrnyAkurat: Menel z rudym nie współpracował, to też jedna z naciąganych do granic teorii wykopowych, bez pokrycia. Nie byli w otwartym konflikcie, więc nie działali przeciwko sobie i tyle. Wszyscy tam ustalili to nie wchodzenie sobie w lajta w tym samym czasie i jakieś takie bzdury ale nie wiem czy nie bycie z kimś w konflikcie oznacza współpracę jak to się każdemu zarzuca. Wątpię żeby nawet byli wtedy w jakimś stałym