Wpis z mikrobloga

@Grishnok: Nie #!$%@?, najlepiej #!$%@? od groma chili, bo przeciez po co czuc smak pizzy skoro mozna miec caly czas pieklo w gebie. No ale ja musze! Jestem samcem alfa i tak sie powinno jesc pizze! XD Rownie dobrze moglbys wziac sloik tego gowna ze soba do pizzerii i tylko z niego jesc. Efekt ten sam.
  • Odpowiedz
@WiktorekS:ale wiesz ze ostre zarcie wcale nie powoduje hemoroidow ani wrzodow, to jakis mit z dupy xD

pozatym co cie interesuje jak kto sie bawi na kiblu, ja na przyklad lubie jak mnie dupsko piecze dlatego tez mieszkam w polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zerp: zaparcia powoduja hemorodiy, jezeli nie wysrywasz sie na raz (ze wzgledu na bol spowodowany ostrym jedzeniem), tylko stopniowo przy uzyciu wielu skurczy, to prosisz sie o hemorodiy.

W ogole mnie to nie interesuje. Poprostu smieszy mnie przyposywanie cech meskosci do bolu odbytu podvzas wyprozniania sie.
  • Odpowiedz
@Smortoon: Najlepiej, to #!$%@? samo ciasto i ser niech będzie, bo niektórzy mają delikatne podniebienia i muszą żreć pizzę o smaku kartonu. Inaczej będą #!$%@?ć coś o samcach alfa, którzy ośmielili się zjeść pizzę z odrobiną papryki xD
  • Odpowiedz