Wpis z mikrobloga

Co jakiś czas wyskakuje tu jakiś normik hejtujący przegrywów. Sa nawet tacy którzy robią to regularnie.
Zawsze uważałem, że jest to głupie ale ostatnio przekonałem jak bardzo skrajnie.
Dołączyłem do przegrywowe discorda. Początkowo nie chciałem, bo nie chciało mi się siedzieć narzekać i #!$%@?ć na cały świat. Ale jednak myślę sobie, zobaczę co tam się dzieję. Moje wyobrażenia były zgoła błędne.
"Przegrywy tylko siedzą płaczą i użalają się nad sobą zamiast coś zrobić". Nawet nie wiecie ile Ci ludzie robią, żeby ogarnąć swoje życie. Cały czas się mocują z życiem które daje im w kość. A oni ponoszą ogromny wysiłek, żeby jakoś iść do przodu. Aż serce się kroi jak widzi się ileż oni muszą się starać.
"To ich własna wina" Nie trzeba wchodzić na discord, żeby przyuważyć, że znaczna część przegrywów pochodzi z rozbitych rodzin. No przypadek #!$%@?. Sami podjęli decyzję, że przegrywają życie. Bo przecież to nie zewnętrzne czynniki, a własne decyzje. Nie dość, że najczęściej matka sama nie poświęci tyle uwagi co dwóch rodziców to jeszcze sama ma mniej czasu dla dziecka bo wszystko jest na jej głowie. A do tego wjeżdża bieda na pełnej #!$%@?.
Poza tym w 95% przypadków przegrywy mają defekty fizyczne. Są konkretne badania naukowe pokazujące, że będąc brzydki masz w życiu po prostu gorzej. I tu nawet nie chodzi o związki itd. ale o to jak traktują Cię inni ludzie. A to się realnie przekłada na życie. Zarobki, ilość znajomych, nawet to czy jesteś intro czy ekstrawertykiem jest powiązane z urodą.
#!$%@? wychowanie, brzydota, bieda czy choroby. Przepis na porażkę. Tak, to że są #!$%@? to ich własna wina.
Nawet nie wiecie jak Ci ludzie są pokrzywdzeni przez los. Jak jest im ciężko i jak się starają.
Wam się wydają to problemy abstrakcyjne, niezmaterializowane. Ale pomyślcie o tym dzieciaku z podstawówki z którego wszyscy się śmiali. Śmiali się z powodu rzeczy na które nie miał wpływu. Przypomnicie sobie go i powiedzcie mu w twarz, że sam jest sobie winien. Łatwo to się gada w necie, a nie jak się widzi problem naprawdę.
Nawet nie wiecie jakimi złotymi ludźmi są przegrywy. Wspierają się, pomagają sobie jak mogą. Zupełne przeciwieństwo niektórych debili którzy potrafią tylko oskarżać. Moje serce zawsze będzie z ludźmi pokrzywdzonymi przez los, a tym którzy ich hejtują to bym w twarz napluł.
#przegryw #stulejacontent #neet
  • 80
  • Odpowiedz
@Lepper3001: najgorsze w tym wszystkim jest to ze tacy ludzie czesto pragna tych przyjaciol tej atencji ogolnie by byc lubianym. I przez kogo byc lubianym chca? Przez wlasnie takich smieci bo by sie nad nimi znecali, imponuje im po prostu to ze sa fajni. I #!$%@? jest takie cos, wole byc samotny i nie miec zadnych przyjaciol niz starac sie by byc jakims podrzednym lizodupem czy kolega jakis normikow ktorzy
  • Odpowiedz
@Lepper3001: zawsze byli ludzie brzydcy, biedni i z rozbitych rodzin i jakoś sobie radzili w życiu. Nic nie czyni was wyjątkowymi mimo że myślicie inaczej. Sami sobie przypieliście łatkę sfrustrowanych seksualnie prawiczków plując na kobiety, mężczyzn w związkach dosłownie na każdego kto nie był taki jak. Obrażacie każdego komu zazdrościcie związku, statusu czy wyglądu. Sami nakreciliscie ta spirale.
A teraz płacz bo ludzie was traktują jak śmieci... I bardzo dobrze
  • Odpowiedz
@wielad: pójdę tą myślą dalej. Ja incela stawiam na równo z muzułmańskim ekstremistą. Frustracja seksualna doprowadzi kiedyś do tego że któryś przegryw zrobi krzywdę kobiecie. Kierują wami te same instynkty co wysadzajacymi się brudasami. Brak kobiety, pieniędzy i perspektyw chęć zemszczenia się na ludziach którzy to mają.

Ha tfu

Czekam aż was samobój dopadnie przed 40 bo przy takim stylu życia jaki prowadzicie to nie uniknione.
  • Odpowiedz
@wielad: i słowo na koniec.

Jestem na tym portalu od ponad dekady. Jak zaczynałem tutaj to większośćz was jeszcze pierwszej komunii nie miała. Potem pojawiliscie się wy ze swoją żółcią do świata nienawiścią szkalowaniem i wszystko #!$%@?.

Ha tfu na was
  • Odpowiedz
@Lepper3001: zgadzam sie z wieloma rzeczami ktore napisales, na discordzie nie bylem wiec o tym sie nie wypowiem.
Pod tagiem jest cala masa toksycznego gowna ktore w zaden sposob nikomu nie pomaga a wrecz ma duza szanse pogorszyc zdrowie psychiczne czytajacych. To jest jeden z glownych problemow ktore ja widze notorycznie.
Jest roznica pomiedzy dzieleniem sie tym jak to jest byc w przegrywie a tworzeniem kontentu ktory innych wkreca w
  • Odpowiedz
@Lepper3001: Ja np. z high tier normika czy prawie, że Chada w podstawówce zmieniłem się w gimnazjum w ultra przegrywa tylko z powodu masakrycznego trądziku + żeby wyrównywać poziom klas #!$%@? mnie jednego z lepszych uczniów do najgorszej klasy. Potem też doszły problemy rodzinne, choroby itp
Teraz już się śmieję z ludzi, którzy patrzą mi się w twarz i mówią coś typu A PRÓBOWAŁEŚ MYĆ TWARZ CZĘŚCIEJ(to swoją drogą nawet
  • Odpowiedz
@Lepper3001: Fajnie byłoby gdyby osoby z #przegryw tak często nie atakowały osób broniących kobiet, samych kobiet oraz ludzi w związkach za samą ich egzystencję. Poza pominięciem tematu o frustracji i paskudnych wysrywach jakie się tu często pojawiają, to bardzo mądry wpis.
  • Odpowiedz
zawsze byli ludzie brzydcy, biedni i z rozbitych rodzin i jakoś sobie radzili w życiu.


@wielad: Wcześniej nie było internetu, więc ludzie nie łączyli się w grupy o podobnym spojrzeniu na świat jak obecnie to ma miejsce wszędzie.

Ludzie nie zawsze sobie radzili i przez internet możesz ich spotkać. Poczytaj o wyborach dzieci z rozbitych rodzin i dowiedz się jakie decyzje podejmowały nastolatkowie wchodząc w dorosłe
  • Odpowiedz
@niewiemcorobic: No widzialem nie raz takie sytuacje. Gdzie grupa osob ktore maja problemy, np nie wiem rozne, ale ogolnie ludzie ktorzy nie mieli przyjaciol maja problemy, zazwyczaj wysmiewani w szkole, samotni itd, ofiary. Mimo tego ze wszyscy byli po jakis przejsciach to kazdy robil sobie "podgrupki" takie ze jedni sie kumplowali z tymi, z najgorszych sie smiali, itd itd. Innymi slowy w grupie przegrywow zostala stworzona hierarchia julek, i gorszych
  • Odpowiedz
@Moitessier: To co dla jednych jest trutką, dla innych jest witaminą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zgadzam się że przy odpowiedniej motywacji i dobrych wskazówkach normickie życie jest w zasięgu wielu chłopaków (w szczególności sądzę że tych w wieku ~20 lat), i dla tych chłopaków treści z tego tagu mogą być szkodliwe, więc najczęściej każę im wydupcać z tagu. Tylko że jest jeszcze druga grupa która
  • Odpowiedz
@Lepper3001: no złote chłopaki, każdemu mówią dzień dobry xD no chyba że ktoś jest kobietą to wtedy jest z automatu wyzywany od p0lek albo normalnym mężczyzną to wtedy jest betabankomatem, spermiarzem lub białorycerzem xD najbardziej nienawistna i złośliwa grupa zakompleksiałych chłopczyków w internecie.
  • Odpowiedz