Wpis z mikrobloga

Panowie, ja wam powiem jedno rzecz... Tyle się w ostatnim eee czasie mówiło: Jureczek to, Jureczek eee... tamto. Narzeka się zawsze i wszędzie na polską pi...? Piłkę i polskich trenerów. A ja wam zadam take pytanie, jakie były wyniki polskich drużyn w tym tygodniu w Lidze Europy? Lech i Piast wygrały. No to panowie jak to jest, żeście eee tak ochoczo krytykowali polskich trenerów, a jak są wyniki to nie chcecie ich chwalić? Jak tu eee dobrą pracę wykonuje Żuraw czy Waldek Fornalik to nikt nie po...? Pochwali. Co proszę? Ale zaraz, chwileczkę... Jaka Legia, Mateusz? Panowie, ja z wami o Legii w Czempions eee Lig rozmawiał nie będę, bo PZPN nie odpowiada za eee zarządzanie w polskich klubach... Poza tym jakiej narodowości jest Vukovic? Jest Serbem, brawo Romku. No to o czym my tu eee mówimy? Zapytajcie się lepiej prezesa serbskiego związku... Ja wam zresztą muszę powiedzieć, żeśmy jako PZPN otrzymali dużo eee zapytań od jugosłowiańskiej federacji o model szkolenia trenerów u Darka Pasieki i eee systemu Pro Junior, który żeśmy wprowadzili.

#kanalbekowy #mecz #pilkanozna
a.....1 - Panowie, ja wam powiem jedno rzecz... Tyle się w ostatnim eee czasie mówiło...

źródło: comment_1600371749XPA2GPeN5tFsYhjRecQU8M.jpg

Pobierz
  • 3
@aut91:

Ale panie prezesie, dlaczego nie wspomina Pan o Cracovii, która jak zwykle wypadła słabo w pucharach? O Legii, która znowu zawodzi? Brawo dla Piasta, pomimo, że wygrał z drużyną co najwyżej przeciętną, brawo dla Lecha, ale te dwie wygrane nie mogą zamazać opłakanego stanu polskiej piłki klubowej.

Wróćmy do wejścia CBA do budynków PZPN-u...
koniecswiatajestbliski - @aut91: 

Ale panie prezesie, dlaczego nie wspomina Pan o ...

źródło: comment_1600382370vLNeoT8mBrYb1yAc8K4dCP.jpg

Pobierz