Wpis z mikrobloga

@scotieb: Myślę że dla mnie takie związki są równie nieosiągalne co z przedstawicielkami innych ras ( ͡° ʖ̯ ͡°) Niemniej uważam poziom atrakcyjności murzynek i białych kobiet za podobny natomiast w ogóle nie podobają mi się azjatki. Z drugiej strony wolałbym rodaczkę a jak wiadomo czarnoskóre Polki jak na razie należą do rzadkości.
  • Odpowiedz
@scotieb: Specjalnie bym wybrał murzynkę żeby podkręcić kontrowersje. Ale i tak najważniejsze są czynniki praktyczne. Nie zadawaj się z murzynkami tylko dlatego, że poleciałeś na egzotykę, bo romantyzm zawsze jest zły.
  • Odpowiedz
@scotieb: bardzo fajne dziewczyny, chociaż tak samo roszczeniowe jak Polki - z tą różnicą, że są zazwyczaj daleko od domu i nie ma się styczności z silnym wpływem rodziny dziewczyny i jej mniej lub bardziej psychicznych koleżanek.

Dodatkowo kobiety z Afryki Wschodniej, gdzie murzyni wymieszali się trochę z Arabami, są bardziej znane nam Europejczykom pod względem rysów twarzy. Spójrzcie sobie jak różnią się kobiety np. z Etiopii i Nigerii. Chociaż
  • Odpowiedz