Wpis z mikrobloga

Wykopki mają rację i jak bym kupił laptopa za 4-5k to spoczko bo można w gierki popykać z GTXem. No a film 8K bez gubienia klatek w 60fps? Albo obróbka kilku zdjęć każde po 6GB na żywo bez zacięć czy edycja 8k również na żywo? #!$%@?ę kupiłem #macbook

edit: Mam lvl 25, jestem za stary na gry, czas to pieniądz a pieniądz to godne życie elo

#pracbaza #praca #pracait #komputery #apple #przemyslenia #informatyka
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Radogast: nie za 5k tylko za 10k bo droższa wersja ma wybitne głośniki (lepsze ma tylko 16 calowy klok)
@ewridejhardtrajning: najwyraźniej Ciebie że w ogóle chciało Ci się marnować czas żeby odpisać. Bo skoro mogę to piszę i tylko tyle, nie interesi Cię to nie daj plusa, omiń wpis i tyle ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@KP26: xD jestem stałym bywalcem tagu apple i maka xd, bo używam tego i ogarniam sprzęt... oraz wydaje mi się że często pomagam...
Myślę że gierki fan bojów to tylko przekrzykiwanie biedaków i zazdrośników, Ci którzy mają sprzęt jaki chcą to mają to totalnie w dupie, a marnujesz czas ludziom którzy pomagają na tagu
  • Odpowiedz
@ewridejhardtrajning: Jedyny powód dla którego zakupiłem to security, mniejsza podatność i ilość CVE, nieco lepsze zabezpieczenia. Miałem świadomość że gry to jak dokupię eGPU za gruby hajs, ale nie gram. Nie chciałem być złośliwy względem Ciebie, fanboyem nie jestem. W zasadzie wziął bym linuxa z Purism 13, ale softu brak takiego jaki mi potrzebny imo. W zasadzie gdyby Windows był lepszy pod względem security to bym piznął tym makiem o
  • Odpowiedz