Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 0
@5kubany moj ojciec sobie rok temu dłoń rozciął szlifierką. Zrobił sobie prostą linię wgłab dłoni między kcikiem a palcem wskazującym xd do tej pory palec wskazujący nie powrócił do pełnej sprawności, a przez początkowej miesiące nie mógł go wgl zgiąć..
@5kubany: jak se przypomnę jak ściągałem osłonę żeby lepszy dostęp był bo rznalem coś w wydechu pod autem no i oczywiście bez okularów. ja #!$%@? () jak mi się kiedyś opiłek lekko wbił w oko to się nauczyłem. na szczęście nie był mocno wbity to sobie chusteczka go wygrzebalem. ale ile razy to się mogło tragicznie skończyć to ja #!$%@?. na jakichś technikach czy innych godzinach wychowawczych
@Tosiek14: mam to samo, zawsze z dużym respektem podchodzę do szlifierki. Chociaż ojca nauczyłem żeby mieć osłonę bo jak tylko on używał to zawsze była zdjęta.
@5kubany: można powiedzieć dużo szczęścia w nieszczęściu że nie poszło głębiej, zdrówka. Pamiętam jak nożem tapicerskim rozciąłem palucha na zgięciu, 6 szwów, ale da się zginać. Zdrówka.
@5kubany: coraz więcej amatorów pcha się do zabawy, kiedy w końcu przejdzie ta ustawa i szycie skóry na okrętkę będzie zakazane i w zamian wszystkie przerwania ciągłości skóry będą szyte szwem śródskórnym....

Poza tym ja krowom lepiej skórę szyję
@krolcz: Pracowałem jako ślusarz 10 lat. Z flexem wręcz spałem. Flex trzymany w dwóch rękach i to dość mocno. Mam wiecznie zdymki od narzędzi na dłoniach. Gdybym wiedział teraz jak to się stało uniknął bym tego. Po prostu jak wcześniej było powiedziane z Mirkiem. Jak coś się ma stać to się stanie. W drewnianym kościele cegła na łeb spadnie.