Wpis z mikrobloga

@camos: Mogli zaokrąglić do tych 400, no bo marża sklepu, podatek, logistyka, obsługa po premierze to wszystko kosztuje. Takie 400 zł za 15 godzin w człowieku pająku by mnie satysfakcjonowało, no nic albo będę musiał 500 rozmieniać, albo będę w empiku napiwki zostawiał. Eh, ciężko jest lekko żyć.
@sm_m: Najdroższy tytuł jaki był na PS3 prze zemnie kupiony to GTA V na premierę w Empiku cena? 199 zł.
@CzuapDeBejs: Ciekawe jak z aktywacją itd. czy nie #!$%@? im na łeb, no bo przecież jak to niektórzy mówią "tak działa wolny rynek" Sony, miało kiedyś fazę na te zabezpieczenia itd. są zdolni do wszystkiego, poczekamy do premiery niech pokażą co mają, drożej niż teraz na pewno nie będzie.
@TymRazemNieDamSieZbanowac: Nom, ceny rosną proporcjonalnie co generacje. Na Xboxie czy PC nowości tez beda po tyle. Przy wzroście cen trzeba by brac inflacje pod uwage, bo 200 teraz nie jest warte tyle ile bylo przy starcie PS3. Niemniej spodziewalem sie mniejszego wzrostu cen.
@sm_m: Pełna racja, ale ja na razie na mojej platformie (głównie PC tego nie odczułem, ba są takie myczki vpnem gdzie grę na koncie masz za jakieś 130 zł i mowa to o najnowszym codzie, konto możesz sprzedać, albo aktywować na swoim twój wybór rozumiem, rosnące koszta gier itd. ale bez przesady. To że grę nazywają AAAA game to nie oznacza że ma kosztować 350 zł w wersji bieda
@camos:
@TymRazemNieDamSieZbanowac: No mozna kombinowac, sam między innymi kupuje w pudełkach, bo taniej niz w cyfrze i zazwyczaj wybieram najtańsza opcje na ceneo. Z drugiej strony nie płacze z powodu tych cen. Kupuje jakies 7 gier rocznie, chyba ze wysyp hitów jakis jest. Obecnie te 350 jest dla mnie mniejszym wydatkiem niz 200 w czasach PS3, wiec przeboleje jakos (: No i jeszcze pożyczamy sobie ze znajomymi nawzajem.