Wpis z mikrobloga

Cześć,

Piszę pracę licencjacką pt. “Zmiana sposobu celebracji pierwszej komunii świętej na przestrzeni lat” i potrzebuję wypełnionych ankiet przez:
1. Osoby do 15 roku życia: https://www.1ka.si/a/298328
2. Osoby starsze: https://www.1ka.si/a/298327

Z tej okazji #rozdajo, obiad/pizza do 50zł na #pysznepl
W #rozdajo wezmą udział tylko te osoby które do 23:00:
* zaplusują ten wpis
* Wypełnią ankietę w poprawny sposób (bez głupot)
* Wpiszą swój nick z wykopu w ostatnim pytaniu
Losowanie dzisiaj o ~23:30 (wydrukuję nicki na kartce i będzie manualnie wylosowane, będzie video).

Możecie wypełnić więcej ankiet pytając babcię, dziadka, mamę, tatę, brata, siostrę żeby zwiększyć swoje szanse! Wtedy podpisz się "moj_nick -brat", itp.

#pomocy
  • 99
  • Odpowiedz
  • 1
@SkrajnieZdegustowany w życiu nie uczyłam się metodologii i nie miałam nic wspólnego z socjologią. Zmienne, Hipotezy etc były i są dla mnie czarną magią tak jak cały dział metodologii. Jeżeli będzie mi dane się obronić to na pewno sama dla siebie nauczę się tych zagadnień, bo są bardzo ciekawe.
  • Odpowiedz
@edgar_k mam bardzo dobrą pracę, studia nie były mi potrzebne..dużo gorszy kwik jest wtedy kiedy studiujesz i nie szukasz drogi awansu lub lepszej pracy.


@avemariola: Kwik to jest jak gowno ankietopodobny wyrób jest podstawa studiów w Polsce xD
  • Odpowiedz
  • 1
Mireczki! Mirabelki!
Nie spodziewałam się aż tak ogromnego odzewu. Szczerze mówiąc myślałam o ok. 20, a dostałam 1350 odpowiedzi! Niestety dopiero jutro będę mogła je zweryfikować. Jesteście niesamowici! Bardzo dziękuję Wam za odpowiedzi, jutro ok 11.30 wylosuje zwycięzcę. Dziękuję za każdą krytykę, słowa wsparcia jak i oczywiście udział w ankiecie.
  • Odpowiedz
Cześć!

Dziękuję serdecznie Wam wszystkim za wypełnione ankiety.
Było Was aż 1441, z czego 1048 wpisało swój nick. Spodziewałam się o wiele mniejszej liczby, dlatego zamiast manualnego losowania użyłam komputerka.

Zwycięski los należy do użytkownika @xKrissowsky gratulacje! Zapraszam na
avemariola - Cześć!

Dziękuję serdecznie Wam wszystkim za wypełnione ankiety.
Było...
  • Odpowiedz