Wpis z mikrobloga

Przede wszystkim nie srać do własnego gniazda.


@dominowiak: panie, idz pan. Ja jak jeszcze byłem korwinistą to pamiętam złote czasy gdy każdy z jego zwolenników kisł z pana janusza i mimo dużego respektu i popierania go to nikt nie traktował go do końca poważnie.

Najwięcej memów o korwinie powstało wtedy z inicjatywy właśnie korwinistów.

Teraz wez spróbuj przyśmieszkować z JKMa to się młodzi dumni konfederaci popłaczą i zesrają w komentarzach.
@Tarec: @Quirang: pomijając już całą resztę życia społecznego to wy w ogóle śledzicie jakąś politykę w Polsce?!

Pamiętacie co Oleksy mówił o Kwaśniewskim jak wyszło na jaw, albo jak oficjalnie było wiadomo, że Miller z Kwaśniewskim to "szorstka przyjaźń" choć oficjalnie nigdy nic na siebie nie mówili? A u pisiorów jak kaczor w końcu pójdzie do piekła to myślicie, że ziobro ze swoją szajką kocha wszelkich gowinów i inne sekcje
@JimNH777 Może stąd ta różnica, że ja nie jestem członkiem partii, tylko jej WYBORCĄ. To partia ma odpowiadać mi, a nie ja jej. To polityk ma godnie reprezentować mnie, a nie ja mam bronić jego.
Stanie murem za idiotyzmami partii nie sprawia, że przybywa jej wyborców. Sprawia, że zostaje przy niej tylko bezmyślny beton, z którym nikt inteligentny nie będzie dyskutował, bo z definicji dyskusja z hipokrytą jest pozbawiona sensu.

Więcej łączy