Wpis z mikrobloga

Do Francuskiej Federacji zostało wysłane nagranie z ostatniego meczu PSG. Federacja nigdzie nie znalazła żadnego rasistowskiego tekstu w kierunku Neymara, ale za to znalazła jak Brazylijczyk mówi: "Jeb**a ciota" w kierunku Gonzaleza.
W zwiazku z tym Francuska Federacja wszczyna postępowanie ze względu na homofobiczne zachowanie Neymara.
#mecz #pilkanozna
hahahah DOBRZE MU TAK ( ͡° ͜ʖ ͡°)
J.....2 - Do Francuskiej Federacji zostało wysłane nagranie z ostatniego meczu PSG. F...

źródło: comment_1600276350A7QZQyy8f9Qz59ElXh4UNi.jpg

Pobierz
  • 24
@JackMarston2: ten gość w piłce jest skończony, w lidze może coś nastrzela bramek ale indywidualnie nic nie osiągnie większego, za rok 29 lat, dla gościa z brazueli to piłkarska emerytura
@Wynoszony: to samo gdy ktoś z LGBT zostanie pobity/okradziony na mieście-szok tragedia nietolerancja. Ale jak jakiś kuc, anon, chodzielec, okularnik zostanie skrojony na mieście, to wszyscy mają to gdzieś. Nikt nie zauważa, że czasami Dęba po prostu musi sobie kogoś pobić i kto mu się naiwnie nie jest ważne. Oczywiście, każda agresja jest zła, tylko nie każda wpada w oko, to samo jest z obelgami. A nakrzycz ma sąsiadke pod blokiem
@JackMarston2: jak dla mnie to jest to trochę poziom przedszkola. Każdy kto grał w piłkę na trochę wyższym poziomie niż mecz na podwórku wie, że takie teksty to właściwe element gry. (Na podwórku w sumie też ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Tu wychodzi trochę jakby teraz każdy miał lecieć do sędziego i zgłaszać, że zawodnik drużyny przeciwnej mnie wyzwał, ma źle zdanie o mojej matce etc.