Wpis z mikrobloga

@girlsjustwannahavefun: Ale wykopki się zesraly widzę XDD uwielbiam to.
Sama mówisz, ze lubisz atencje a te ameby i tak robią osobne wpisy o Tobie, tylko podbijając Ci te atencje :)
U mnie tez jest tak, ze piszą ze wrzucają mnie ma czarno (jakby to mnie interesowało xd nigdy nie rozumiałam takich komentarzy) a i tak śledzą moje poczynania i wielu z nich regularnie komentuje moje wpisy lub wchodzi w dyskusje
  • Odpowiedz
@JezusJaruzelski: uhuhu pięknie się zesrales xD a gdzie napisała, ze to jej fotka. Ze sezon na muszelki na nodze otwarty?hahaha:D
Z reszta spójrz na jej nick, jest tu dla zabawy. A wy tak wszystko powaznie bierzecie, jesteś taki żałosny misiaczku :) pod innym wpisem ci pocisnelam to się musisz tu odgrywać jakby w jakikolwiek sposób twoje wypociny mnie interesowały :DD
  • Odpowiedz
@Isharoth: nie, ja wrzucam randomowe foto gdy mam na to czas, i się śmieje. nie mam do tego żadnych emocji. bardziej kumacji ludzie czają że to beka, nie przeżywają tego. moze maja co robic innego w zyciu ?


@girlsjustwannahavefun: kurde, dystans i brak spięcia aż wypływa z ekranu xDDD czuć twój pot z czoła przez monitor
  • Odpowiedz
A gdzie Ty mi kasztanie pocisnelas? Myslisz ze mnie obchodzi zdanie takiego wycierucha jak Ty?Ja sie nie odgrywam tylko pisze Ci prawde,jestes zwyklym kocmoluchem ktory ma sie za niewiadomo co.Dobra dyskusja z Toba nie ma sensu bo to tak jakby rozmyslac czemu jedna malpa rzuca w druga gownem.Zajebista zabawa jak sie zali z kazdego codziennego smutku i napier... postami 24 na dobe jak nie potrafisz objac rozumem z jakiego powodu autorka tego
  • Odpowiedz
A najbardziej rozpier... mnie tutejsze towarzystwo wzajemnej adoracji,jest taka grupa ludzi ktorzy za h... nie chca przyznac ze nie maja w zyciu zadnych pasji ani zainteresowan a ich zyciem jest wykop tylko graja ludzi tak bardzo znudzonych podrozami dookola swiata,luksusowymi jachtami,furami,basejumpingiem i h... wie czym jeszcze ktorzy dla hecy postanawiaja spedzac cale dnie i noce na wykopie.Oczywiscie maja z gory dorobiona do tego ideologie jak ktos sie dopie... ze oni siedza tu
  • Odpowiedz