Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@0000000: wykopkom to jednak nie dogodzisz.
Typiara ma dzieciaka i ukrywa to źle, pisze o tym wprost to źle.

Laska ma 40 i widocznie nie wie jak w tinder, nie każdy musi być dynamiczniakiem i wymyślać jakieś fiku miku w internetach.
  • Odpowiedz
jebnięci jesteście, jak kobieta ma dziecko i jest sama to powinna się powiesić albo wstąpić do zakonu a dziecko oddać?


@memento_mori: Powinna mieć męża/faceta, który jest biologicznym ojcem dziecka. I nie wciskaj mi kitu, że może wdowa, bo bo ponad 97% przypadków to rezultat debilizmu obu stron (tak debilizmu, bo normalni ludzie są w stanie stworzyć stały monogamiczny związek), a ojciec dziecka żyje.
  • Odpowiedz
@FeyNiX: do 38 roku życia miała pewnie dynamiczne imprezowe życie, aż w końcu wpadła z dzieciorem. Na jej nieszczęście ma już 38 lat i już swój najlepszy okres ma dawno za sobą.


@Nyarp: Lepiej późno niż wcale, ja mam 27 lat i nic nie zrobiłem, ani nie ruchalem na imprezach ani nikogo nie mam, a to co osiągnąłem to takie przyziemne. Także źle nie jest choć szkoda dziecka.
  • Odpowiedz
@krave: Koleś z "odzysku" z dzieckiem i tak prezentuje więcej niż typowy wykopek stulejarz, bo przynajmniej był w związku i wychowuje dziecko. A typowy sfrustrowany stulejarz potrafi tylko obwiniać innych za to że jest #!$%@?.

Rozumiem przypieprzania sie do lasek co oszukują że nie mają dzieci i ważą 300 kilo więcej niż na zdjęciu.
Nie rozumiem przypieprzania sie do lasek co pisza wprost jaka jest ich sytuacja życiowa. Jak Ci
  • Odpowiedz
Powinna mieć męża/faceta, który jest biologicznym ojcem dziecka.


@Jestembogaty: żaden facet nigdy nie zdradził/nie uciekł od/nie zostawił/nie skrzywdził w inny sposób matki swojego dziecka. To zawsze wina matki, że nie ma ojca przy dziecku.
  • Odpowiedz
Nie rozumiem przypieprzania sie do lasek co pisza wprost jaka jest ich sytuacja życiowa. Jak Ci nie pasuje to przewijaj dalej, jezu.


@SC10n: Chodzi o atencję i plusy, bo wiadomo, że dla wielu osób tutaj samotna matka to najgorsze zło na świecie i wyplusują taki bzdurny wpis w gorące.
  • Odpowiedz
@0000000 szkoda że sama nie ma pracy tylko zamiast pracować na kaszojada to ogląda z nim bajki na kanapie i chodzi na basen xd bezczelna p0lka, ciekawe w takim razie z czego utrzymuje siebie i gowniaka?
  • Odpowiedz