Wpis z mikrobloga

@naprawcie_aplikacje cebula we mnie silna, nie będę przecież płacił prywaciarzom krwiopijcom wyzyskiwaczon( ͡º ͜ʖ͡º) a tak naprawdę to tylko prosty domek letniskowy, byłem wtedy na bezrobociu, a dach prosty, tam było 100m2 dachówki
@Wikariush: Nie mówię o byle jakiej, dachy na zabytkach kryte ceramiką około roku 1400, a nawet starsze służą do dzisiaj. Producenci sami powyższym się przechwalają, wiec niech realizują gwarancje. W końcu postęp ponad pół wieku powinien jeszcze bardziej zwiększać trwałość, ale wtedy nie było by czego sprzedawać za kilkadziesiąt lat :)
nie jest brassa

RuppCeramika z 2012 roku


@naprawcie_aplikacje: Historia firmy

2008 - Włączenie do Grupy MONIER
2012 - Połączenie marek RuppCeramika i Braas. Oferowane do tej pory produkty pod marką RuppCeramika zostały włączone do oferty marki Braas.

Więc albo to jakiś stary leżak z czasów przed Braasem, albo słaba jakość Braasa z tamtych lat (takie opinie już słyszałem).

pewnie że tak, porównaj sobie ich dachówkę przykładowo z dschowka Mayer holsen...


@
@leesiuu: > Więc albo to jakiś stary leżak z czasów przed Braasem, albo słaba jakość Braasa z tamtych lat (takie opinie już słyszałem).

aaa kurde bele, ja ~2015 układałem dachówkę (betonową) z Brassa, jedną z tańszych (20zł/m^2) i oprócz lekkich porostów po północnej nieoświetlonej stronie nie mogę złego słowa o nich powiedzieć. Aż się boję w takim razie co będzie za pare lat( ͡° ʖ̯ ͡°) fakt