Wpis z mikrobloga

Wszystkich zainteresowanych #projektjulka proszę o pomoc w ułożeniu opisu konta naszej Julki, najlepiej na PW.
Wczoraj były dużo sygnałów że opis trzeba poprawić bo typowy #przegryw może się nie złapać. Jeśli ktoś ma jakieś pomysły to niech wysyła.

Oczywiście idąc za waszymi sugestiami konto zostanie założone na nowo. Żeby było w pełni anonimowe ponieważ dużo inceli ma tu konto i już widziało Julke więc nie da się złapać.
Nowe zdjęcia wybrałem, dziewczyna jest troszkę ładniejsza od poprzedniej ale typowa Julka z powiatowego miasta.

Następne wpisy będą jak już upokorze kilku inceli. Zdjęcia ich ryja, rozmów i jak czekają wystawieni do wiatru. Akurat mam blisko fajna kawiarnie.
#p0lka #blackpill
  • 18
  • Odpowiedz
@wielad @Rumix24 to syndrom wyparcia, próbuje sobie wmówić, że nie jest #!$%@?ą ale budzi jedynie uśmiech politowania xD A tak na marginesie, to prawdziwy przegryw nie korzysta z tindera więc nie wiem po co ci ta zarzutka, jedyne kogo upokorzysz to normikow spermiarzy, dla których to pewnie nie będzie pierwszy raz.
  • Odpowiedz
@milkas98: incell się boi, odrzucenia i upokorzenia a ja chcę ten strach jeszcze podsycić. Niech przegrywy zanim założy konto na tinder zastojowi się dwa razy czy nie zostanie odrzucony i upokorzony w perfidny sposób. Zanim zacznie myśleć o kobiecie niech najpierw myśli o Trolach którzy mogą go ośmieszyć.
A wtedy strach ich sparaliżuje a ja zabije ostatnia iskierkę nadziei na bycie z kimś.
  • Odpowiedz
@milkas98: @Mlody_jeczmien: a prawda jest taka że #!$%@? wiecie kim jestem co robię mogę być równie dobrze 12 letnia Natalka z Pcimia co jej się nie podoba że kobiety obrażacie jak i 42 letnim Januszem co na bezrobociu się nudzi. Mozecie sobie szczekać pieski a karawana jedzie dalej i gówno z tym zrobicie. Ja będę upubliczniał wizerunki przegrywow i ich ośmieszał a wy będziecie dalej szczekać.
  • Odpowiedz
@wielad czekam na efekty w takim razie xD Bo na tą twoją zarzutke nie nabiorą sie przegrywy z krwi i kości tylko jakies spermiarskie normictwo o mózgu ryjówki. A takich to sobie możesz upokarzać, nie jest to zbyt trudne czy satysfakcjonujące.
  • Odpowiedz
@milkas98: śmieszne jest to że myślicie że jesteście czyms więcej niż "spermiarskie normictwo o mózgu ryjówki". Podejdę do tematu profesjonalnie. Nie mam czasu na ilość. Chcę złapać 2-3 osoby najbardziej incelowe jakieś znajdę i gnębić je dość długo żeby zebrać materiał na nich. Może jakieś zdjęcia siurka które potem będę mógł mu wrzucić na FB albo porozsylac po jego znajomych wraz z konwersacja.
  • Odpowiedz
Ja wszystko robię zgodnie z regulaminem.


@wielad: Wiadomo, pisanie do kogoś o "ruchaniu twojej starej" jest okej. Ogólnie to, że się przestraszyłeś nie jest dziwne ale trochę nie pasuje do wizerunku który sam kreujesz, tak samo jak ciągłe podkreślanie jak to po tobie spływa.
  • Odpowiedz
@wielad: już ci piałem w poprzednich twoich wpisach że ten pomysł jest troszkę bez sensu. Przegrywy nie mają kont na takich portalach a jak mają to są to trollkonta chada. Jedyne kogo złapiesz na taką sztuczkę to spermiarskich normików. Dodatkowo to co ty robisz i tak niczym się nie będzie różniło od tego jak są przegrywi traktowani na co dzień przez prawdziwe różowe.
  • Odpowiedz