Wpis z mikrobloga

XDDDDDD wciąż kisnę z tego Russella. Mimo iż dojechało do mety 12 on przyjechał 11 bez punktu. Miał niemalże już wszystko podane na tacy, spokojne 9 miejsce. Nagle bum, czerwona flaga i restart. Wystarczyło dobrze ruszyć, ale nie. W najważniejszym zawalił koncertowo sprawę. Fatalnie ruszył i pół-emeryt z Alfy objechał go jak juniora, tak samo Seb i Romek. Z całym szacunkiem dla Kimiego, ale miał uszkodzony bolid, więc GR miał w miarę ułatwione zadanie. I on chce do Mercedesa XDDDDDDD. Sry ale „Wujek Toto” chyba wie co robi dając miejsce pewnemu, posłusznemu Bottasowi. Straciłem w George’a nadzieję. Naprawdę. Jak teraz w takiej, niemal pewnej sytuacji stracił szansę na punkty to chyba ich już nigdy w Williamsie nie zdobędzie. A licznik wciąż tyka a rekord Luki Badoera czeka( ͡° ͜ʖ ͡°). Jeszcze okaże się, że na koniec sezonu będzie gorszy od Latifiego XDDDD. Brytyjska mafia, Autosporty i telewizje Sky robią mu tak naprawdę tym hajpowaniem, robieniem z niego przyszłego Mistrza Świata, „nowego Hamiltona” niedźwiedzią przysługę bo chłopak ewidentnie nie radzi sobie z presją w kluczowych momentach. Będzie z niego chyba drugi Hulkenberg. Przeszedł jak burza przez niższe serie, zapowiadany jako wielki talent a skończył jako średniak i przegryw bez większych sukcesów w F1. Nie zdziwię się, jeżeli tak skończy, a szkoda bo wydaje się być miłym, zdolnym chłopakiem. @smutny_kojot nie potrzebnie stawiałeś na niego hajs.
#f1 #patowilliams
  • 15
@milosz1204: Nie śledziłem jakoś bardzo Russela w f2 i nie wiem dokładnie jak sobie radził. W kwalach jest szybki, trzeba mu to przyznać. I może w f2 startował najczęściej z górnych pozycji + porównywalny team i przez to jego kulejący racecraft został trochę zatuszowany. Teraz ma taczkę i nie ma szans na start z przodu. No i taką okazję zawalił koncertowo, tak samo jak w niemczech '19 (mimo że tam nie
@milosz1204: już bez przesady. Russel może i nie jest hipertalentem, za jakiego go uważano, ale w dobrym bolidzie będzie sobie radził pewnie nie gorzej od takiego Kovalainena, który w Renault i McLarenie punkty zdobywał regularnie, a nawet i jakieś zwycięstwo mu wpadło.

jeżdżąc taczką każdy jest gówno warty.