Wpis z mikrobloga

W sumie to dziwny ruch Kaczyńskiego był.
Kiedyś wypalił już z tym pomysłem i się wycofał.

Teraz znów go użył i tak. Jak teraz się wycofa - to wkurzy część elektoratu który kocha zwierzęta (np. Matka jak usłyszała wypowiedzi Bosaka nt. zwierząt to stwierdziła, że na tych ch..i z Konfederacji więcej nie zagłosuje, a była gorliwą ich zwolenniczką od paru lat ¯\(ツ)_/¯. Strzał w stopę jak ch..j.).
Jak tym razem doprowadzi
  • Odpowiedz
@FPmaster: oczywiscie ze nie przejdzie, poniewaz ludzie głosują po liniach stricte światopoglądowych, polaryzacja dwóch światów jest widoczna w całym świecie zachodnim. Cała afera jest tylko i wyłącznie z personalnych pobudek prezesa, który, tak się złożyło, ma wrażliwość na zwierzęta typowego lewackiego serduszka, co szanuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sandacz: Oglądałem relacje w programach informacyjnych i wygląda mi to na ustawkę. Policja nie reaguje, a zgoła inaczej było przy strajku przedsiębiorców, protestujący wpuszczani są do siedziby PiS, wszystko wygląda jak wyreżyserowane/sztuczne. I co tam robi gwiazda seksafery? #pdk
  • Odpowiedz
@markhausen: w PiSie jest teraz wielkie przesilenie, jednoczensnie mamy rekonstrukcje rzadu i walke o schede po Kaczynskim. Ziobro walczac o przezycie o paru miesiecy skierowal kurs na walke z LGBT, by popchcnac PiS bardziej w prawo. Teraz Kaczynski, ktory stara sie wzmocnic Morawieckiego zaczal dyskusje o ochronie zwierzat, by pojsc bardziej w strone centrum
  • Odpowiedz