Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki, mam 22 lata i założyłem dziś tindera. Prawik here, nigdy nie miałem dziewczyny. W liceum na matfizie, studia ścisłe, znajome pozajmowane i tak wyszło. Dodałem 3 zdjęcia - selfie z kotem i 2 inne zrobione przez znajomych, w tym z sylwetką. Mam 182cm i 73kg, a więc nie za wysoki, nie za niski, w miarę szczupły. Dałem (wg mnie) w miarę zabawny opis i zobaczymy. Nie będę swipował wszystkiego jak leci, ale w sumie mam tylko jedno kryterium, żeby nie była gruba. Planuję na tym koncie opisywać próby podbojów miłosnych, dam posta za 24h z ilością par/lajków. Oceniłbym siebie na kogoś między normikiem a przegrywem, jestem z miasta wojewódzkiego ok. 200/250k, możecie obstawiać ile uda się zebrać matchy. Jak macie jakieś rady na początek też chętnie poczytam.
#tinder #przegryw #incel
  • 33
@Llukaszszz: Mam jedną preferencję, jedną, z prostego powodu. Jestem chudy od dziecka, mam to genetycznie. Mój ojciec wysoki i chudy od zawsze, więc jest bardzo duża szansa, że też będę chudy całe życie. Nie chcę wyglądać z dziewczyną jak Flip i Flap. Nie wiem jak to świadczy o tym, że jestem nieodpowiedzialny, albo niedojrzały. A wiek mam jaki mam, jeśli napisałbym fake'owy, np 20 bym brzmiał bardziej wiarygodnie, albo coś by