Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki, mam 22 lata i założyłem dziś tindera. Prawik here, nigdy nie miałem dziewczyny. W liceum na matfizie, studia ścisłe, znajome pozajmowane i tak wyszło. Dodałem 3 zdjęcia - selfie z kotem i 2 inne zrobione przez znajomych, w tym z sylwetką. Mam 182cm i 73kg, a więc nie za wysoki, nie za niski, w miarę szczupły. Dałem (wg mnie) w miarę zabawny opis i zobaczymy. Nie będę swipował wszystkiego jak leci, ale w sumie mam tylko jedno kryterium, żeby nie była gruba. Planuję na tym koncie opisywać próby podbojów miłosnych, dam posta za 24h z ilością par/lajków. Oceniłbym siebie na kogoś między normikiem a przegrywem, jestem z miasta wojewódzkiego ok. 200/250k, możecie obstawiać ile uda się zebrać matchy. Jak macie jakieś rady na początek też chętnie poczytam.
#tinder #przegryw #incel
  • 33
@incelRedemption:

22 lata mój rocznik, a piszesz jak typowy 15 latek

tylko jedno kryterium, żeby nie była gruba


Ty nie masz pojęcia co to jest miłość, oceniasz tylko wygląd kiedy sam nie chcesz tak być oceniany. Dam ci radę stary, zmień nastawienie do świata, polepsz swoje życie i nie zakładaj z góry od razu ruchańska = bo to nigdy nie przejdzie, a poza tym #usunkonto zielonko
@typowy_lobuz: tak się składa, że studiowałem na polibudzie i miałem zajęcia z różnymi ludźmi w klaustrofobicznych salach laboratoryjnych i nigdy nie poczułem, żeby ktoś śmierdział z nieumycia. Co najwyżej zdarzało się, że ktoś wódą #!$%@?ł, ahh te studenty xD