Wpis z mikrobloga

Nie wiem nic o perfumach (no prawie) i tak sobie pomyślałem że a spróbuje i kupie nie wiem versace blue jeans, dobry wybór? Ten taki facet co wyglądał jak przystojny stary surfer to polecał nie pamiętam kto to był (jak ktoś wie to niech poda nazwę dzienki)
#perfumy
  • 22
@Rudszy_132: jak bedziesz zamawiał na ślepo to się przejedziesz nie raz ;) jak cię stać albo masz pozniej komu odsprzedać/oddać to śmiało,to że jeden zachwala pod niebiosa nie znaczy że drugiemu się podoba a mogą być paskudne
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Rudszy_132: Versace blue jeans jest spoko jak lubisz słodką lawendę, niektórym kojarzy się ze sprayem na komary tylko takim o świetnej jakosci ale po kilkunastu minutach to skojarzenie mija i jest całkiem przyjemnie. Nie są to wybitne perfumy, ale czasami używam. Co do Jeremiego to przy tych versacach wspominał coś o doświadczeniach z kolegami surferami ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale nie uważam żeby to był gejowski zapach.
@Rudszy_132: Osobiście na początek bym odradzał ten zapach, moim zdaniem troche przestarzały. W dodatku chyba przeszedl ostatnio jakas reformulacje i pachnie troche gorzej- wczesniej na opakowaniach bylo "versace" a teraz jest "versus". W tej cenie wez lepiej jakies Lalique np Equus/Lion albo cos taniego od Versace.
@r4zz: że tak powiem cena nie gra roli ( ͡° ͜ʖ ͡°), chociaż no troche gra bo nie widzi mi się wydawać więcej niż 350zł. A co do tego zapachu to po prostu widziałem jak ten serfer go chwali i pomyślałem że spoko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@r4zz: ja mam z Dec 2019 jest Versace batch:SC1919, versus to była chwilowa zmiana nazwy żeby ludzie nie kojarzyli Versace z taniością ale to się nie przyjęło, nie wiem czy były różnice w formule czy tylko nazwa, nie mam porównania z versus