Wpis z mikrobloga

Prawactwo uwielbia zgrywać głupa. Tutaj przykładowo kpi z faktu wprowadzenia stref wolnych od LGBT. Bo skoro nikt jeszcze na pal gejów nie wrzuca, to wszystko w porządku, można się rozejść. Znajcie łaskę pana. Gmina, która uchwałą publicznie deklaruje swoją wrogość wobec mniejszości seksualnych jest - w prawackim rozumieniu - czymś zupełnie normalnym.

Prawactwo kpi też tutaj z porównań do sytuacji Żydów w III Rzeszy. No bo jak powszechnie wiadomo - Żydów zaczęto przerabiać na mydło dosłownie z dnia na dzień i wcale nie było stopniowej dehumanizacji tej mniejszości etnicznej, prawda?

A może jednak była? Przeczytajmy tutaj krótki tekst o tym, jak to się zaczęło z tymi żydami. Tak w skrócie:

- bojkot żydowskich sklepów
- zakaz nauczania w szkołach przez żydów
- zakaz małżeństw mieszanych
- publicznie palono książki żydowskich pisarzy

Brzmi znajomo? No bo właśnie w jednej z takich uchwał "anty-lgbt" można przeczytać podobne kwiatki (zakaz promowaniu homosekualizmu, zakaz nauczania w szkołach, zakaz wywierania "ideologicznej" presji na nauczycielach, przedsiębiorcach itd.)

I nie to, że uważam, że wszystko zmierza w tą samą stronę. Nie, geje nie będą paleni w piecach, a przynajmniej nic na to nie wskazuje. Ale będą coraz bardziej prześladowani, wyszydzani, coraz większa agresja będzie skierowana w ich stronę.

A prawactwo będzie w międzyczasie zadowolone, że jeszcze nikt ich na stosie nie pali.

#neuropa #bekazprawakow #lgbt
  • 48
@mietek79: zajrzałeś w źródła? Tam masz albo tendencyjne artykuły po angielsku napisane przez prowokatorów by opluć polskę a polskie źródła odnoszą się do skrajnie ideologicznych źródeł typu kph.org

Postaraj się choć trochę...

A dyskusja nad artykułem to ściek totalny.
@Ekspert_od_niczego: skoro LGBT to nie część ideologii to geje też nie muszą być częścią LGBT. Wszystko się zgadza.

A hetero to część pedofili


a co ma jedno wspólnego z drugim? Ja się pytałem jaki związek ma homo sapiens z bycie hetero.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Andsor:

skoro LGBT to nie część ideologii to geje też nie muszą być częścią LGBT

Definicja LGBT jest taka, że należą do nich wszyscy geje bez wyjątku i nie jest możliwe, by był gej nie będący częścią LGBT. To sprzeczność logiczna. I nie jest to ideologia.

Ja się pytałem jaki związek ma homo sapiens z bycie hetero.

Każdy hetero to część homo sapiens, tak samo jak geje są częścią LGBT.
@Ekspert_od_niczego: nie, homo sapiens zostajesz przez bycie homo sapiens a nie przez bycie hetero. Ponawiam pytanie.

Definicja LGBT jest taka, że należą do nich wszyscy geje bez wyjątku i nie jest możliwe, by był gej nie będący częścią LGBT. To sprzeczność logiczna


Jak rozmawiam o gejach to nie rozmawiam o transach, logiczne. Cokolwiek wymyślisz żeby to podważyć będzie oznaczać że idąc tą samą drogą rozumowania, dojde do wniosku że ideologia =
@Ekspert_od_niczego:

Bycie hetero zawsze oznacza bycie homo sapiens


uwaga, debunkujemy:

człowiek jako istota zdolna do myślenia refleksyjnego


https://sjp.pwn.pl/slowniki/homo%20sapiens.html

bycie hetero nie definiuje bycie homo sapiens bo istnieje mnóstwo organizmów które rozmnażają się w ten sposób, to o niczym nie świadczy. Tak samo bycie gejem nie definiuje należenia do kolektywu jakim jest LGBT. Jesteś więc zwyczajnym komuchem z innym paradygmatem myślenia którego nie jesteś w stanie zmienić - czyli przestać myśleć o
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Andsor: Bycie osobą hetero, to chyba oczywiste, że to było w domyśle. To ty jesteś komuchem, bo zmieniasz znaczenie słów, żeby pasowały do twojej kolektywnej ideologii. To ty twierdzisz - wszyscy LGBT to zło, bo tak, a jak nie zło, to nie LGBT. Absurd. Ja po prostu nie tworzę urojonych znaczeń, tylko mówię ci, co piszą w słownikach. Dyskutuj z Cambridge i Oxfordem, że są komuchami, bo to ty masz rację.