Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z mirków kto się zna na #ruchdrogowy może mi wyjaśnić dlaczego oznakowanie w Tymkraju™, a w szczególności w Krakowie™ wymaga się od kierowców czytania elaboratów na znakach drogowych? (pic rel)

Nawet starając się jechać przepisowo jest to skrajnie trudne, bo żeby przeczytać tabliczkę trzeba albo się wpatrywać chwilę w znak (niebezpieczne, odrywa się wzrok od jezdni) albo zwolnić (co jest bez sensu) (_ )
cepeta - Czy ktoś z mirków kto się zna na #ruchdrogowy może mi wyjaśnić dlaczego ozna...

źródło: comment_160016296234T6Uoq9W3JNFLLxK06hO5.jpg

Pobierz
  • 12
@cepeta Najlepiej jest na granicy. Gdy wjeżdza sie do innego kraju to jest proste info, że autistrada tyle na godzinę, zabudowane tyle, a poza zabudowanym tyle.

A na granicy Polski jest wielka tablica, wyszczególniająca 10 przykładów. Nawet jej ułamka nie zauważę jadąc.
@cepeta: @elf_pszeniczny:
Ojjj miałem taką akcje w krakowie. Jadę sobie w nocy i nagle na 2 pasmowej drodze stoi jebitny znak "zakaz ruchu" i jakaś litania pod nim jak na załączonym obrazku xD no ja myśle #!$%@? mi w dupe i na imie, zjechalem gdzies do jakiegoś zaułku poszedłem i czytam to gówno, a w tym czasie auta jeżdżą na tym zakazie, a tam było, że zakaz ruchu aut jakichś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cepeta: kiedyś czytałem na wypoku artykuł przywołujący konkretne przepisy i wyroki sądów, że takie zapisy są w ogóle nielegalne i nie mają podstawy prawnej. Może ktoś kojarzy temat i czy to faktycznie prawda?