Wpis z mikrobloga

Microsoft wypuścił xclouda. #nintendoswitch nagle nie ma czym już się bronić.


#ps4 to już zupelnie w lesie jest.

Microsoft ma wszystko. Change my mind.
Granie w chmurze, najlepsze biblioteki z game pass, najwygodniejsze pady, a zaraz wchodzi najmocniejsze pudło.
Brońcie swojej konsoli peesowcy, wyzywam Was xD
#xbox #xboxone

  • 123
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jak typowa kobieta. Jak coś jest ładniejsze to jest lepsze XD


@Policjant997: przez aspekty kosmetyczne mialam na mysli wbudowany glosnik w padzie, light bar i touchpad - ktore nie sa niezbedne do grania ale fajnie uprzyjemniaja rozgrywke xD no ale #!$%@?, nie wiem jak skontrować to #!$%@? sie do plci xD
  • Odpowiedz
@OldBull: Xboxowe są lepsze tylko w grach wyścigowych z racji że raczej nie używamy tam lewego joysticka. Do całej reszty gier, może jeszcze poza platformówkami lepszy jest symetryczny układ gałek bo mamy symetryczne dłonie i tak też je układamy. Korzystałem z obu, aktualnie gran na xboxowym tylko dlatego że najlepiej współgra z PC, gdyby nie to postawiłbym na dualshocka.
  • Odpowiedz
@Policjant997: > Tylko przestańcie się ośmieszać z "ekskluziwami" bo to już ani śmieszne, ani żenujące nie jest nawet, to po prostu tragiczne :p

@jadepobiegac: śmieszne i tragiczne to jest to zdanie :P

multiplatformowe hiciory ogram na pc
exy z
  • Odpowiedz
@epi: Jak dorośniesz i będziesz miał poważną pracę to zrozumiesz, że komputery to narzędzie do pracy a nie do relaksowania się. Konsole są aby się zrelaksować na kanapie przed TV. Po 8 godzinach przy kompie ja i moi znajomi mają dość PC i włączają konsole jednym kliknięcie i wchodza od razu do gry. Mamy dość rozwiązywanie problemów jakie występują na PC.
  • Odpowiedz
@Policjant997: jestem wystarczająco stary i mam wystarczająco dobrą pracę, by grac na tylu platformach, na ilu mi się podoba ;)

zgadza sie ze po dniu pracy przy kompię wolę sobie pograc na switchu i to nawet nie siedząc przy biurku
ale na kompie tez mi sie bardzo dobrze gra w pewne gry ;)

Mamy dość rozwiązywanie problemów jakie występują
  • Odpowiedz
@epi: to masz szczęście. Gram na laptopie wyłącznie w #hoi4 i symulatory lotnicze ale gdy chce instalować jakieś starsze produkcje to wiecznie są problemy i zanim uruchomię grę trzeba szukać rozwiązań w google.
Jeszcze jak dochodzi mi praca zdalna to kompletnie nie mam ochoty spędzać kolejnych godzin przy tym samym biurku przy którym pracowałem 8 godzin.
Niby jestem młody ale dopada mnie takie zrzędzenie dziadka. Całe życie też
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: zalezy w co grasz. swiatelko i glosnik najfajniej byly imo wykorzystane w gta v podczas poscigu policji. touchpad w Erice jak do tej pory. ale jak mowilam, sa to kosmetyczne bajery bez ktorych tez sie da grac ale milo urozmaicaja niektore gry :)
  • Odpowiedz
@MangoZjem: koleżanko zobacz jakie problemy były przy #msfs. Jako fan symulatorów lotniczych nie mogłem odpuścić sobie tej produkcji, a premiera to były mega problemy. Grę ważącą ponad 100 GB pobierałem 4 razy bo występowały problemy z dekompresją która rozwalała całą instalacje.
  • Odpowiedz