Wpis z mikrobloga

@jadepobiegac: mam switcha, mialam xboxa one x jakis rok i mam ps4pro. xboxowe pady owszem wygodniejsze ale te z ps4 daja duzo wiecej zawartosci kosmetycznej dzieki czemu moim zdaniem wygrywaja. a co mi po xboxie jak ani gamepassowa biblioteka nie byla jakas super ani nikt ze znajomych nie mial klocka wiec po sieci moglam co najwyzej pograc z randomami. nintendo to calkiem inna katregoria konsol, ale broni sie sama - imo
@jadepobiegac: Po co wbijasz do grupy nintendo i siejesz wojny konsolowe? Najważniejsze i tak zawsze będą gry. Nintendo i Sony mają najlepsze exy i koniec. Sam mam wszystkie konsole i nową generację również kupię od Sony, Nintendo i MS. Szczerze mówiąc to najłatwiej by mi było zrezygnować z kupna konsoli od Microsoftu - mają najmniej ciekawą bibliotekę gier ekskluzywnych.
@ironlelele: fanboye playstation nawet nie wiedzą skąd wziął się cytat, że na xboxie nie ma gier - i nie dotyczy to eksluziwów, a wywodzi się z czasów PS2 gdy głośne serie AAA na konsole wychodziły w innych wersjach niż na PC. Teraz wersja konsolowa i PC to ta sama gra. A jak chcecie używać nadal tego cytatu to wychodzi, że na PS4 nie ma gier oprócz 10 tytułów w okresie 8
@MangoZjem: no tak lepiej grać na niewygodnym padzie bo można mu nakleić naklejke więc jest lepszy. Gracz z Playstation dają takie abstrakcyjne argumenty że ich konsola jest lepsza, a wgłębi duszy płaczą, że omija ich tak wiele usług i jeszcze muszą płacić aby konsola sama w nocy się aktualizowała i aby trzymać savy w chmurze. Na wszystkich platformach to standard ale Sony dalej tkwi w 2005 roku. No ale hej ważne