Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@ediz4: A niby czemu? Pieniędzy odłoży więcej, ale madeczki z guwniaczkami będą jej mówiły, że przecież to super sprawa własny kaszojad, wysyłając własnego do przedszkola i rezerwując terminy urlopów na cały rok, bo brajanek wtedy nie ma zajęć.
  • Odpowiedz
@tellet zależy co kto lubi, satysfakcja z wychowywania dziacka i każdego jego sukcesu jest ogromna. Ale w pełni rozumiem, że ktoś może tego nie chcieć. W idealnym świcie każdy robi to co uważa za słuszne, a reszta szanuję jego wybór :)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
za 5-10 lat to już prawda nie będzie.
@ediz4: Nie każdy chce mieć dzieci i nie każdy posiada tę magiczną lampkę, która po kilku latach się zapala. Trzeba to zrozumieć i uszanować, bo to nie jest obowiązek.
  • Odpowiedz
@szzzzzz: myślę że nic nie może być gwarantem szczęścia i nie ma nic co zawsze daje szczęście.
Myślałem że jak dostane wszystko czego chce to będę w pełni szczesliwy, ale nie jestem. Dzieci maja ten plus ze zwyczajnie potrafią być beztroskie i szczęśliwe. Patrząc na nie można to poczuć:)
  • Odpowiedz
@Silmarils Ale takie jest życie przeciętnego Polaka tzn. spłodzić kaszojada, pracować w zakładzie i spłacać kredyt na mieszkanie oraz wmawiać innym czemu nie robią tego samego ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz