Wpis z mikrobloga

Proszę o plusy dla tej pani, o której dwóch weterynarzy twierdziło, że to rak... Kot osowiały, nie chciała jeść, nie pozwalała się dotknąć i nie ruszała się prawie z miejsca... Usg nic nie wykryło niepokojącego, dopiero na rentgenie wyszło, że problem leży w jelitach...

Okazało się, że to zwykłe gówno XD
Wystarczyła lewatywa i kot jak nowy ()

#koty #kitku
Delimei - Proszę o plusy dla tej pani, o której dwóch weterynarzy twierdziło, że to r...

źródło: comment_1600130673yplXYsaaVlth5mKaJn3WDI.jpg

Pobierz
  • 10
@Delimei: dlatego nie ufam do końca weterynarzom. Tzn mega szacun, bo to są lata nauki, stawiania trafnych diagnoz i oczywiście lepsze to niż szukanie porad w internecie. Tylko problem w tym, że kotek czy piesek nie powie co mu dolega i jak często. Musi to zrobić człowiek tylko na podstawie obserwacji. A człowiek powie " Panie, boli mnie głowa i brzuch"
@konstelacjaniesamowitosci: Właśnie nie rozumiem skąd u weterynarzy ta niechęć do robienia badań innych niż organoleptyczne... Moja kotka przez to de facto straciła wzrok, bo zanim trafiliśmy do lecznicy, która zrobiła jej komplet badań, to odbijaliśmy się od lekarzy, którzy ją obejrzeli, osłuchali i rzucali jakieś diagnozy po których nie było jej lepiej, a my traciliśmy czas. A naprawdę pieniądze nie były problemem i nie marudziliśmy, że ma być tanio i w
tak to jest jak karmi się zwierze suchym żarciem a kot powinien większość wody brać z jedzenia.


@JanuszSraczek: Co za #!$%@?, mój kot wcina suche ile wlezie, bo ciągle ma pełna miskę i żyje...17 lat i ani razu u weterynarza. Cackacie się niektórzy z tymi kotami jak nie wiem co.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nooser: ale to jest udowodnione badaniami że kotom sucha karma szkodzi. Koty pobierają wodę z pożywieniem, nawet jak piją wodę i jedzą chrupki to tej wody wypijają nadal o połowę za mało.