Wpis z mikrobloga

Ziomki z #29er szybkie pytanko:
Mam teraz Kross BLACK EDITION 4 ale po 2 wyjazdach na w Góry Sowie poczułem zew dziczy i jazdy po kamienistych szlakach (był nawet wypad na bikepark Rokytnice - CZ). Jest sens wydać pare dodatkowych złotówek i zamienić się na Kross Earth 3.0 albo Krross Soil 2.0. Dodam że na co dzień to bedzie miasto/polne drogi ale 2 weekendy chce mieć w górach.
#mtb
adamssson - Ziomki z #29er szybkie pytanko:
Mam teraz Kross BLACK EDITION 4 ale po 2...

źródło: comment_1600108733nzPLPmNZ9Uotemp0NXmhBT.jpg

Pobierz
  • 7
@adamssson: To jak dwa weekendy w roku to może lepiej wypożyczyć na miejscu sprzęt godny miejscówki po której się jeździ? A w ciągu roku pomykac na czymś co lepiej sprawdzi się w mieście?
@kobrys13: Wypożyczenie jest drogie, nie zawsze dostajesz sprzęt zadbany a lecąc z góry lubie mieć pewność że sprzęt mnie dowiezie na mete.
Blaka kupiłem na próbe (w założeniu miał byc niedrogi do miasta) ale tak sie wkręciłem że już mi mało :)
@adamssson: No ale kupisz full' i pasowało by o niego dbać jak o fulla czyli niezależnie czy w terenie czy po mieście będziesz robił serwis amora przód+tył co 50h + zawias.
A jak go zasolisz na drodze to i fajnie by było łożyskowanie wymienić od czasu do czasu w zawieszeniu.

Moim zdaniem full jako daily to i profanacja, i bez sensu bo będziesz gubił sporo siebie (siły spod nogi(, żeby tym