Wpis z mikrobloga

#mirkowyzwanie

"4. Przeczytaj książkę, która kojarzy ci się z wakacjami."

Miałem ochotę na inne zadanie, lecz niestety się nie udało. Więc postanowiłem wybrać książkę która kojarzy mi się z wakacjami. Może krótka historia jak to się stało. Za dzieciaka nie czytałem żadnych książek. W sumie ilość lektur jakie przez całe życie przeczytałem można by policzyć na palcach jednej dłoni. Był pewien dzień gdy TVN pokazał pierwszy raz Harry Potter i Kamień Filozoficzny. Miałem tą książkę wcześniej, lecz jak to ja - nawet nie zwróciłem na nią uwagi. Oglądając film, moja mama klasycznie zasnęła a ja oglądałem z oczami jak pięciozłotówki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeszcze tego samego dnia zacząłem czytać tą książkę i tak rozpoczęła się moja przygoda. Seria Harry Potter kojarzy mi się z wakacjami, ponieważ mieliśmy kiedyś domek w Darłowie i wyjeżdżaliśmy tam co roku. To były czasy gdy sieć 3G ledwo kulała, telefony obsługiwały maksymalnie Operę Mini, więc głównym zajęciem było chillowanie na trawie/przy plaży i czytanie książek. Po dzień dzisiejszy przeczytałem każdą książkę z serii Harrego Pottera po kilka, jak nie kilkanaście razy. Dzięki #mirkowyzwanie miałem okazję wrócić do pierwszej części - już po latach, na moim ukochanym Kindlu. Wrażenie było... interesujące. Zacząłem dostrzegać co mnie pociągało za młodego w tej sadze. Dziś nie jestem zapalonym czytelnikiem, ale jak mam nastrój to potrafię wrzucić sobie książkę i po prostu poczytać. Zawsze to lepsze niż wiecznie scrollowanie internetu bez większego celu...

#harrypotter
Pobierz programistaNie15k - #mirkowyzwanie 

"4. Przeczytaj książkę, która kojarzy ci się z...
źródło: comment_1600082583r14YvIcNGVhnMJa923SUFy.jpg