Wpis z mikrobloga

1. Włoskie inspiracje, pizza domowej roboty lub spagetti, postaraj się zaprosić kogoś znajomego na poczęstunek.
2̶.̶ ̶S̶k̶o̶r̶z̶y̶s̶t̶a̶j̶ ̶z̶ ̶s̶i̶ł̶o̶w̶n̶i̶ ̶n̶a̶ ̶ś̶w̶i̶e̶ż̶y̶m̶ ̶p̶o̶w̶i̶e̶t̶r̶z̶u̶-̶ ̶ć̶w̶i̶c̶z̶ ̶r̶ó̶w̶n̶ą̶ ̶g̶o̶d̶z̶i̶n̶ę̶.̶ ̶
3̶.̶ ̶Z̶i̶d̶e̶n̶t̶y̶f̶i̶k̶u̶j̶ ̶i̶ ̶n̶a̶p̶r̶a̶w̶ ̶3̶ ̶r̶z̶e̶c̶z̶y̶ ̶w̶ ̶d̶o̶m̶u̶.̶ ̶
4̶.̶ ̶Z̶r̶ó̶b̶ ̶w̶i̶a̶n̶e̶k̶ ̶z̶ ̶k̶w̶i̶a̶t̶ó̶w̶.̶

Numero uno by zrobić z tego wyzwanie postawiłem na przepis który znajdziecie pod ( ͡° ͜ʖ ͡° )*: by wyszedł on w pełni potrzebowałem bulionu którego nigdy nie miałem pod ręką, a już na pewno nie wołowego bo takiego nie robiłem. Oprócz tego wino, mleko czy seler naciowy które również tutaj się pojawiają były nowymi składnikami do spagetti bolognese. Czas przygotowania >2h nie licząć bulionu który robiłem dwa dni wcześniej.
Efekt fajny i smaczny, ( ͡ ͜ʖ ͡) Różowa chwali

#mirkowyzwanie #gotujzwykopem #chwalesie
Salo - 1. Włoskie inspiracje, pizza domowej roboty lub spagetti, postaraj się zaprosi...

źródło: comment_1600077647BOrHZlIV9C4TzujSTn6JW7.jpg

Pobierz
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Salo: o nie co ty zrobiles teraz purysci jedzeniowi cię zlinczują że to nie jest włoskie danie, bo wylałeś sos na makaron i to jeszcze nie ten makaron co trzeba to nie może być zwykły włoski tylko włoski TAGIATELE wysrany przez lisa pod drzewem oliwnym w centralnych Włoszech, POWTARZAM TAGIATELE. o nie co ty zrobiłeś ()

edit: o patrz juz przylazl taki smiec xd
@Rocky_Zuma_Skye sos nie jest wylany na makaron akurat, ciut więcej mięsa jest na górze to pewnie cię zmyliło, ale jak spojrzysz na sam makaron to nie jest czysty jak zazwyczaj gdy wylewasz sos na górę. Osobiście rybka mi to jak ktoś je swoje to co przygotuje chyba że zobaczę dietakarniwora wtedy plusik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tyqp: "włoski TAGIATELE wysrany przez lisa pod drzewem oliwnym w centralnych Włoszech" brzmi jak coś pasującego do kopi luwak
( )
brzmi jak coś pasującego do kopi luwak


@Salo: troche sie inspirowalem ( ) a makaronik wyglada bardzo smacznie, na zdrowie!