Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 33
@Zgrywajac_twardziela: na szczęście mój absolutny brak zainteresowania dziećmi sprawia, że nikomu nie przychodzi do głowy mi ich wciskać do noszenia.

Poza tym, zupełnie nie rozumiem po co miałabym chcieć trzymać czyjeś dziecko żeby potrzymać. Z reguły wystarczy popatrzeć, jak ktoś ma jakieś rzeczy którymi się chce pochwalić. Tymczasem to dziecko jednak nie jest przedmiotem, i takie wciskanie go na siłę ludziom to jakiś idiotyczny pomysł. Ja rozumiem, "weź potrzymaj, bo
  • Odpowiedz
@pawel1414: albo strzelić samobója, kiedy się zorientuje jakie życie jest #!$%@?
albo #!$%@?ć za granicę do roboty i cię olać na dobre
albo cię oddać do najtańszego domu opieki

chcesz mieć zabezpieczenie na starość to sam ogarniaj, nie licz na dzieci xD
  • Odpowiedz
"weź potrzymaj, zobacz jakie zajebiste". Jaki w tym sens jest? XD


@mozgogrdyczka:

Też tego nie ogarniam. Zamierzam samodzielnie (z pomocą akuszerki) odebrać poród swojego dziecka, żeby mi go jacyś hipisi nie dotykali, a tu chodzą po świecie ludzie, którzy mówią: Masz, potrzymaj sobie
  • Odpowiedz
@PaniFral: Wiem że w 100% nie do końca można liczyć ale zawsze te 10-20% to już coś. Życie to nie bajka różnie bywa, mogę sobie odkładać całe życie przyjdzie ustawa i zabiorą ci wszystko. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: niektórzy ludzie i tak nie zrozumieją, że nie chcemy mieć dzieci, bo dzieci przecież "trzeba" mieć xDDD


@Sandrinia: Nie ma to jak kościół antynatalsowego #!$%@?. Co Wam do tego, że inni sobie mają kaszojady. Nie chcesz to nie miej, ale uszanuj tych co chcą i zajmij się sobą.
  • Odpowiedz
tak to wygląda do czasu do kiedy nie weźmiesz swojego dziecka pierwszy raz


@longas: A jest opcja demo? Coś w stylu "nie, jednak to nie to" i zwrot?
Nie? No to nie pouczaj innych, bo zrobienie sobie dziecka to jest droga, z której nie ma powrotu.
  • Odpowiedz