Wpis z mikrobloga

Jadę z babą w weekend do #zakopane
Ma ktoś godne polecenia knajpy do jedzenia gdzie nie wydymają mnie na dzień dobry na 100 złotych za obiad z 2 ziemniaków i kotleta?
Mile widziane regionalne żarcie, ale jak jest zajebista pizza/makaron/coś to też wpadnę

inb4 dlaczego guwnozakopane a nie [wstaw inna górska miejscowość]
Różowa nigdy nie była i chce się przekonać na własnej skórze czy tak #!$%@? xD

#pytanie #pytaniedoeksperta #gory #tatry #jedzenie #jedzzwykopem
  • 5
@niochland Byłem własnie w tyn tygodniu i z kategorii pizza co mogę polecić to Cristina (~30 ziko placek na łba ) a druga to nie pamiętam nazwy ,,Włoska cośtam'', znajduję się na miejscu tych Obiadów aktualnie co na zdjeciu wstawionym są, ale no placuszek elegancki bardzo. W obu oczywiscie oliwy nie zadne sosy czosnkowe czy pomidorowe włoska muzyczka no zyc nie umierac. W tym drugim lokalu tanien troche 25 na łba pizza
Qvally - @niochland Byłem własnie w tyn tygodniu i z kategorii pizza co mogę polecić ...

źródło: comment_1600022353DwmttGrzQ9UAVodMN6vLh2.jpg

Pobierz
@niochland: Ja zaczynałem jeździć dawno temu i byłem nastawiony na góry i nic więcej, więc nie przywiązywałem aż takiej wagi do tego gdzie zjem, ale za 15 zł można było coś zjeść. Myślę, że gdzie dalej od krupówek coś znajdzie, może ktoś ci doradzi. Nie zawsze te regionalne to taki wspaniałe jak na odwal się robią.
Zakopane to dobra baza wypadowa, zostawiasz samochód i idziesz na busa. Zaczynasz szlak tu, a
@niochland A co do wstaw inna losowa górska miejscowosc byłem w Bukowinie i ogółem spoko cisza mało ludzi ale jednak zeby cos zjesc to jednak zakopiec, duzo wiecej knajp. Dojazd gdziekolwiek w góry z zakopca to proscizna co kawałek jezdza busy, z tych innych miejscowosci juz gorsza czestotliwosc To chyba najwieksze zalety zakopca