Wpis z mikrobloga

#kolej #pociagiboners #waskotorowka
w końcu ruszyłem mój piwniczakowy zad i ruszyłem się z domu.
Gdzie? Do Schwäbischer Wald. Czemu? Wąskotorowe klimaty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
miała tam być otwarta kopalnia osełek, ale kurde jest otwarta tylko pierwszej i ostatniej niedzieli miesiąca. Sprawa wygląda tak: po prawej stronie drogi jest zaraz budka informacyjna i zaraz za nią, trochę w zaroślach dorga prowadząca do kopalni. Sa dwa tory: jeden prosto do szybu, drugi na rampę, z której zajebiście się #!$%@?ło przedstawioną na fotce kolebką, która widocznie była modyfikowana na pojazd bardziej adekwatny dla kopalni. Przed kolebką stoi... no jakby to... taki minecart co sam ci tunel drąży w skrócie. Jeszcze nawet działa, niestety jest uruchamiany tylko pod nadzorem konserwatora. W szybie stoi platforma do transportu płyt kamiennych, surowca na osełki do noży.
WLs40_462-62 - #kolej #pociagiboners #waskotorowka
w końcu ruszyłem mój piwniczakowy...

źródło: comment_1600019403huRIiA1d6IghnmeldAzjzq.jpg

Pobierz
  • 11
@WLs40_462-62: a na końcu za zakrętem...
jedyny tutaj pojazd przystosowany do przewozu osób ( ͡° ͜ʖ ͡°)
szlak mnie trafił, jak doszedłem do wniosku że lorka jest podpięta kłódką pod kozioł zaraz za nią... No nic, wcześnij i tak karnąłem się kolebą. Ta tutaj jest uwalniana raczej dla młodszych, lub tych starszych którzy lubią Gran Autismo, w dni kiedy kopalnia jest otwarta i oprowadzenia mają miejsce.
Cudowny
WLs40462-62 - @WLs40462-62: a na końcu za zakrętem... 
jedyny tutaj pojazd przystoso...

źródło: comment_1600020433EkauUfLdOm5j8u2tB1bx6h.jpg

Pobierz
@wanghoi aa widzisz
ja kiedyś się wykoleiłem na samym niskoburtowcu jak z góry jechałem, to na dole był zaraz zakręt i zwrotnica i się #!$%@?łem razem z lorą, a ta oprócz mnie wiozła jeszcze mniejszy wagonik do transportu szyn czyli praktycznie jechałem na wagonie który był na wagonie