Wpis z mikrobloga

@anonimek123456: @DennisBryson: @Pierogies: @Dab686: @gatineau:

Nie mogę znaleźć identycznych liczb jak na mapie, ale w poniższym badaniu są wyniki bardzo podobne i tez eurostat (główne różnica to dużo wyższe poziomy przyzwolenia od Włochów, Portugalczyków i Finów) Może to z innego roku, albo jakos inaczej obrobione te same dane.

pytanie brzmiało „how comfortable would you feel” w skali
  • Odpowiedz
czarni tez nie ogarneli nigdy pisma, nigdy nie wyszli poza epoke kamienią łupanego- to jest ta roznica miedzy murzynami a resztą ludzi


@woligater123: co? XD ty nadal nie ogarniasz pisma więc jesteś w sumie niżej niż ci czarni xd czyli na samym dole
  • Odpowiedz
co? XD ty nadal nie ogarniasz pisma więc jesteś w sumie niżej niż ci czarni xd czyli na samym dole


@Positano1: jesli ja jestem na samym dole, to własnie stoje na twojej twarzy. Dzieki czemu przewyzszam cie pod kazdym wzgledem
  • Odpowiedz
jesteś taki krasnal, że nawet stojąc na mojej twarzy jesteś na samym dole, bo cała twoja osoba to jeden wielki ubytek inteligencji.


@Positano1: zapraszam do mnie na fb, wysle ci link na priv, dodaj mnie do znajomych to sobie porozmawiamy. Ale bedzie beka xDDDDD
  • Odpowiedz
pozwoliłbyś swojemu synowi / córce na poślubienie osoby czarnoskórej


@arturo1983: założenie typu "moje dziecko to moja własność nawet po osiągnięciu pełnoletności" xD
  • Odpowiedz
Czechy tak wiecznie chwalone za wyrwanie się z grajdołowego myślenia i przestawienie się na postępowość, a u nas jednak o połowę więcej odpowiedzi na tak? No proszę, jak to zawali się światopogląd tylu osobom.
  • Odpowiedz