Wpis z mikrobloga

Jak bierzecie jakieś preparaty na porost brody to nie macie później jakiegoś syfu na twarzy po tym? Chciałbym coś spróbować, ale nie chcę żeby mnie jakoś obsypalo krostami, moja cera ogólnie nie jest jakoś super tolerancyjna i muszę uważać co jem i czym myje twarz

#broda #niebieskiepaski
  • 13
via Android
  • 0
@saskiaa ja po słodyczach nie, najgorzej jest jak zjem śmieciowe jedzenie, czyli jakiś mak, kfc, zupki chińskie i po ostrych rzeczach też, a ja uwielbiam ostre rzeczy ()
@Vafik: krost żadnych nie miałem, jedynie skóra jest przesuszona (od alkoholu zawartego w roztworze) i robi się taki jakby łupież. Ale jeżeli masz olejek do brody albo krem czy moisturizer to to ustępuje. Ale z drugiej strony nigdy nie miałem problemów ze skórą, to może nie jestem dobrym źródłem. W każdym razie buteleczka kosztuje 40zł i można ją dostać w każdej aptece. Czemu nie spróbujesz sam zrobić testu z 1/10 dawki
via Android
  • 0
@CXLV bo prawie codziennie wychodzę do ludzi, a jak mi jakiś syf wyskoczy to mecze go tydzień żeby zniknął, a jak po tym mi obsypie cała buzię to słaba sprawa ;/
@Vafik: a w jaki inny sposób chcesz się przekonać? Randomowy wykopek ma ci powiedzieć jak zareaguje twoja skóra? Podejrzewam, że nawet dermatolog nie byłby w stanie przewidzieć.

W ulotce leku Alocutan Forte w sekcji działania niepożądane jest napisane, że rzadziej niż u 1 na 10 pacjentów stwierdzono:

reakcje zapalne skóry (w tym wysypka trądzikopodobna oraz wysypka skórna)